Kelly Kelly powróci do ringu WWE?, Triple H o sprowadzeniu Rondy Rousey do WWE, Taeler Hendrix odnośnie molestowania w świecie wrestlingu, Dave Meltzer o gali WWE w UK

» Była Divas Champion Kelly Kelly odkąd odeszła z WWE mogła pocieszyć się wielkimi sukcesami takimi jak udział w reality show na E! WAGS oraz krótki występ w operze mydlanej Dni naszego życia. Jednak z powodu niedawnego rozwodu była Diva być może będzie chciała zmiany scenerii i powróci do ringu, w którym występowała od 2006 do 2012 roku.

Podczas wywiadu z E! News Kelly powiedziała: – Kliknij w ten LINK, aby przeczytać co miała do przekazania była zawodniczka WWE.

» WWE COO Triple H wystąpił gościnnie w programie Good Morning Britain, w którym wypowiedział się na temat możliwości sprowadzenia Rondy Rousey do WWE:

”Ona w przeszłości wyraziła zainteresowanie dołączeniem do wrestlingu, gdyż od dziecka jest wielką fanką tego co robimy. Stąd pochodzi jej przezwisko “Rowdy” Ronda Rousey. Myślę, że uda się nam wykorzystać szansę do zakontraktowania tej zawodniczki, ale zanim to nastąpi to będziemy musieli odbyć z nią kilka bardzo poważnych rozmów”.

» Molestowanie seksualne jest poważnym problemem nie tylko w świecie Hollywood, lecz w życiu codziennym, a nawet w świecie wrestlingu. Najpierw głos zabrała była zawodniczka ROH i TNA Taeler Hendrix, która podzieliła się swoją historią na Instagramie.

„Każdy, kto mnie zna lub śledzi zna mojego szczeniaka Slinky! Ludzie nie wiedzą jednak, że on jest moim zarejestrowanym Emotional Support Animal! Ten pies ratowniczy uratował mnie. On pomógł mi odnaleźć uśmiech. On pomaga mi czuć się bezpiecznie. On był ze mną podczas najgorszych chwil. Widział mnie w momencie mojego życia, kiedy spotkałam mojego przyszłego męża. W moim życiu spotkałam setki kobiety, które zostały zgwałcone, czy molestowane seksualnie. Niestety muszę przyznać, że jestem jedną z nich. Od bardzo młodego wieku byłam obrażana na punkcie mojego ciała, atakowana i napadana. Mój ESA Slinky pomaga mi uśmiechać się i żyć każdego dnia i oglądać piękność w życiu dobrze przeżytym wiedząc, że o to nie prosiłam, że tego nie chciałam. Nie miało to znaczenia, jak wyglądałam, co miałam na sobie, do kogo się uśmiechnęłam, gdzie pracowałam, czy jaką postać grałam na ekranie”.

Więcej informacji znajdziecie klikając w ten LINK.

» Dave Meltzer za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat plotek dotyczących zorganizowania gali PPV przez federację WWE w Wielkiej Brytanii: