Keith Lee chce wystąpić na Royal Rumble 2020, Bayley odnośnie bycia heelem oraz frustracji, Stephanie McMahon o urazie Kairi Sane

» WWE NXT Superstar Keith Lee w rozmowie dla New York Post wypowiedział się na temat chęci występu w Royal Rumble Matchu, który odbędzie się podczas przyszłorocznej gali Royal Rumble. Jak wiadomo każdy z brandów będzie mógł wystawić 10 gwiazd, więc istnieje spore prawdopodobieństwo, iż będzie reprezentował brand NXT:

„Nie wiem, jakie są szanse ani co muszę zrobić, aby tam być, jednak Royal Rumble pozwoliłby mi na spróbowanie czegoś nowego oraz stworzenie własnej, wyjątkowej i magicznej historii. Ciekawi mnie, to jak to jest, kiedy wisisz na linach i musisz w odpowiedni sposób popracować, aby nie wypaść z ringu, tylko pozostać na nim żywym”.

» WWE SmackDown Women’s Champion Bayley wypowiedziała się na temat bycia heelem oraz frustracji panującej w WWE:

„Muszę być w stanie zrobić wszystko i przetestować nowe wyzwania. Nie mogę się nudzić i robić tego samego w kółko. Aby osiągnąć sukces w tym biznesie, musisz stale ewoluować. Wywoływanie obrzydzenia i gniewu jest tak samo wyczerpujące, jak bycie szczęśliwym i energicznym babyfacem. Mój heel turn przedstawia się bardzo dobrze, ale wciąż mam wiele do zrobienia. Zarówno bycie babyfacem, jak i heelem ma na celu utrzymanie odpowiedniej relacji z widzem i głównie to się liczy. W WWE walczę od ponad 10 lat i jestem bardzo sfrustrowana, ponieważ nie wszystko szło po mojej myśli, a faliste dmuchane balony zaczęły mnie denerwować, więc doszłam do wniosku, iż nadszedł czas na zmianę”.

» WWE Chief Brand Officer Stephanie McMahon niedawno rozmawiała z Alexem McCarthym dla talkSPORT, gdzie wypowiedziała się na temat kontuzji obecnej WWE Women’s Tag Team Champion Kairi Sane, która doznała wstrząsu mózgu podczas zeszłotygodniowej gali WWE PPV TLC:
„Nie było mnie tam. Nie byłam obecna na zapleczu ani na żywo, więc nie mogę rozmawiać o tym, co się wydarzyło. Wiem, że gala WWE PPV TLC była bardzo głośnym wydarzeniem i cieszę się z występu kobiet, niestety bardzo mi przykro, z powodu urazu Kairi Sane. Jej występ oraz pozostałych kobiet stał na najwyższym poziomie, aż do momentu, w którym doszło do nieprzyjemnego urazu”.