Kassius Ohno na live evencie NXT, Pełna lista uczestników turnieju w Wielkiej Brytanii, Gwiazdy NXT za kulisami Monday Night RAW, Nowe odcinki „Holy Foley”, Znaczące zmiany w Impact Wrestling

» Po tym jak Kassius Ohno powrócił na tapingach NXT w Full Sail University i skonfrontował się z Shinsuke Nakamurą, zawalczył na live evencie w Largo. Jego przeciwnikiem był Andrade „Cien” Almas z którym odniósł zwycięstwo. Według opinii fanów zgromadzonych na gali, był to bardzo dobry pojedynek.

Poniżej pełne wyniki z wczorajszego live eventu:

* Montez Ford def. Patrick Clark

* Mandy Rose & Daria def. Liv Morgan & Aliyah

* Tian Bing def. Akira Tozawa

* Steve Cutler def. Cezar Bononi

* Jack Gallagher & Oney Lorcan def. Tony Nese & Noam Dar

* Billie Kay def. Macey Estrella

* Kassius Ohno def. Andrade „Cien” Almas

* NXT Champion Shinsuke Nakamura & NXT Tag Team Champions Johnny Gargano & Tommaso Ciampa def. Eric Young, Big Damo & Alexander Wolfe

» W aktualizacji do wczorajszego newspacka, mamy już gotową listę 16 uczestników turnieju w Wielkiej Brytanii:

* Danny Burch
* Mark Andrews
* Roy Johnson
* Dan Moloney
* Joseph Conners
* Tyson T-Bone
* James Drake
* Tyler Bate
* Sam Gradwell
* Jordan Devlin
* Wolfgang
* Pete Dunne
* HC Dyer
* Trent Seven
* Saxon Huxley
* Tucker

Kto jest waszym faworytem? 🙂

» Kilka gwiazd NXT było za kulisami ostatniego Monday Night RAW. Dokładniej byli to Roderick Strong, Patrick Clark, Sawyer Fulton, Otis Dozovic i Darryl Sharma. Jak myślicie, co może oznaczać ich obecność na backstage’u flagowej tygodniówki WWE?

» Noelle Foley napisała na Instagramie, że nowe odcinki programu „Holy Foley” na WWE Network powinny ukazać się w niedalekiej przyszłości. Oryginalny sezon zawierał pięć odcinków, a premierę miał tuż po gali SummerSlam 2016.

» Podczas trwających tapingów TNA Impact Wrestling, Aron Rex znany także z występów w WWE jako Damien Sandow zadebiutował w swoim nowym gimmicku nawiązującym do „Liberace” (tj. artysta estradowy). Jego pomagierem będzie zaś Rockstar Spud. Oto jak prezentują się obaj wrestlerzy w nowych postaciach:

» Na tapingach TNA, federacja ukazała też nowe logo Impact Wrestling. Jest ono związane z Anthem, czyli nowym właścicielem TNA:

Podoba Wam się?