Karta walk na przyszłotygodniowy odcinek Impact, Brian Myers zapowiada powrót na Slammiversary?

» Impact Wrestling ogłosiło, że przyszłotygodniowy odcinek na AXS TV i Twitchu rozpocznie się godzinę później niż zwykle. Powodem takiego posunięcia jest emisja benefisu Ringo Starra – “Ringo’s Big Birthday Show” na AXS TV. Wszystko wróci do normy już w ostatnim odcinku przed Slammiversary. A, jeśli chodzi o przyszłotygodniowe show, federacja zapowiedziała na nie następujące walki:

  • Josh Alexander vs. Sami Callihan
  • Susie & Kylie Rae vs. Rosemary & Taya Valkyrie
  • Fatal 4 Way Tag Team Match: TJP & Fallah Bahh vs. XXXL vs. The Deaners vs. Reno Scum

» Impact Wrestling przekazało również w mediach społecznościowych informację, iż czerwiec był dla nich najlepszym miesiącem jeśli chodzi o wyświetlenia na YouTube:

» Dużo gwiazd zwolnionych w kwietniu z WWE teasuje, że coś wydarzy się 18 lipca. A, jeśli mowa o 18 lipca to w tym dniu odbędzie się Slammiversary od Impact Wrestling, zatem zdecydowana większość fanów uważa, że chodzi właśnie o wspomniane PPV. Przykładowo, EC3 w swoim ostatnim livie na Facebooku powiedział, że 18 lipca to fajny dzień na walczenie, Heath Miller (Heath Slater) udostępnił krótki filmik z treningu z napisem “18 lipca – Już wkrótce”, a Doc Gallows (Luke Gallows) opublikował zdjęcie koszulki Aces&Eights. Dzisiaj z kolei do grona tych zawodników dołączył Brian Myers (Curt Hawkins):

“Nadchodzi wolność.
18 lipca.”

Jak myślicie? Czy wszyscy ci zawodnicy faktycznie pojawią się na Slammiversary?