Karta na Takeover: Brooklyn, Debiut Uhaa Nationa, Stardust dla WWE, Chelsea Green po eliminacji z TE, Pojedynki na SummerSlam 2015, Stone Cold na temat Ceny

* Z najnowszych doniesień wynika, że na Takeover odbędzie się starcie rewanżowe między Owensem a Balorem o NXT Championship, a stypulacją tego pojedynku będzie ladder match.

* 22 sierpnia podczas specjalnej gali WWE NXT Takeover: Brooklyn zadebiutuje Uhaa Nation, który od dnia dzisiejszego nosi ring name ”Apollo Crews”.

* Poniżej przedstawiamy jak prezentuje się zaktualizowana karta Takeover: Brooklyn

Ladder Match o NXT Title
Kevin Owens vs. Finn Balor

NXT Tag Team Title Match
The Vaudevillians vs. Blake & Murphy

NXT Women’s Title Match
Bayley vs. Sasha Banks

Single Match
Jushin “Thunder” Liger vs. Tyler Breeze

Single Match
Samoa Joe vs. Baron Corbin

Apollo Crews debiutuje(dawniej Uhaa Nation)

* Diamond Dallas Page za pośrednictwem Twittera wyjawił, że 27 listopada tego roku na iOS i Androida zostanie wydana aplikacja pt”DDP Yoga”.

* W tym tygodniu Michael Cole przeprowadził wywiad dla wwe.com z Stardustem:

Michael Cole powiedział, że przez długi okres jego dzisiejszy gość występował jako Cody Rhodes, a teraz próbuje oszukać fanów po przez dziwny gimmick. Stardust mówi o sobie jak o najgorętszym towarze w sportowej rozrywce, po czym stwierdza, że powyższe zdanie na jego temat jest idiotyczne.

Cole prosi Stardusta o wypowiedzenie się na temat problemów z Nevillem. Były tag team champion mówi, że były mistrz NXT doskonale spisuje się w ringu, ale jego problemem jest to, że zwyczajną pandą. W przyszłości mógłby zostać WWE World Heavyweight Championem, ale tak isę nie stanie, ponieważ wkrótce dozna porażki w starciu ze mną. Ludzię potrzebują bohatera, którym nigdy nie zostanie Neville.

* Chelsea Green to kolejna wyeliminowana wrestlerka z najnowszego sezonu WWE Tough Enough. Wczoraj została poproszona przez Christiana Rosenberga z AfterBuzzTV o udzielenie wywiadu.

Zostałaś wyeliminowana?
”Kiedy obudziłam się dzisiaj rano, myślałam że cały mój świat runął. Oczywiście jestem bardzo zdenerwowana tym faktem, ale cóż no ja nie mam wpływu na decyzję oceniających. Po spokojnym przespaniu nocy czuję się troszkę lepiej. Zamierzam nadal udoskonalać swoje umiejętności, nie poddawać się i wkrótce ponownie powrócić do TE i wygrać ten program.

W jaki sposób radziłaś sobie z kontuzją kostki?
”Późno dołączyłam do pozostałych uczestników Tough Enough i nie miałam zbyt wiele czasu wolnego na wyleczenie urazu. Ciężko było, ale cóż to tylko ból, który udało mi się w jakiś sposób pokonąc.

* Podczas najnowszego tapingu WWE SmackDown dowiedzieliśmy się, że na najbliższej gali WWE PPV SummerSlam odbędzie się 3osobowe starcie o IC Championship, w którym obecny mistrz Ryback zmierzy się z Big Showem i The Mizem. Dodatkowo zobaczymy tag team match z udziałem Braya Wyatt & Luke Harpera oraz Romana Reignsa & Deana Ambrose’a. Oto jak prezentuje się karta SummerSlam 2015:

Zwycięzca bierze wszystko(Winner Takes All Match)
WWE United States Champion John Cena vs. WWE World Heavyweight Champion Seth Rollins

Triple Threat o WWE Intercontinental Title
The Miz vs. Big Show vs. Ryback

Brock Lesnar vs. The Undertaker

Bray Wyatt & Luke Harper vs. Roman Reigns & Dean Ambrose

* Stone Cold Steve Austin udzielił dzisiaj wywiadu dla WWE.com, gdzie wypowiedział się między innymi na temat Johna Ceny oraz na temat tego, z kim chciałby się zmierzyć z głównego rosteru.

”Gościu, John Cena. Mam wiele szacunku dla tego faceta. Mówisz o wojowniczej drodze, facet, który pracuje, pokazuje się z uśmiechem na twarzy każdego dnia i dodaje siebie samego do show, kiedy jest potrzebny. Do diabła, nawet wtedy, gdy nie jest potrzebny, facet kocha być w drodze, i kocha firmę tak bardzo. Jest absolutnie koniem pociągowym. Widziałem świetne starcia Johna Ceny z wieloma świetnymi talentami, ale uważam, że nikt nie jest w stanie zaświecić swoim tyłkiem do poziomu intensywności niż ja sam, jako ”Stone Cold” Steve Austin. Więc chciałbym splątać się z Johnem Ceną, i mówię Ci, że facet jest absolutną maszyną w ringu. Nigdy nie ma dość. Jest maniakiem siłowni. Jest jednym z najsilniejszych facetów w biznesie. Bardzo podoba mi się to, co robi w środku ringu, i naprawdę chciałbym zobaczyć, jaki rodzaj magii moglibyśmy stworzyć.”

* Wiele na to wskazuje, że następne lata Johna Ceny w WWE będą przebiegać nieco inaczej niż dotychczas. Podobno John ma zamiar położyć większy nacisk na aktorstwo, dlatego też osoby z jego ”ekipy” szukają dla niego większych ról filmowych. Poza tym wiele mówił się o jego własnym reality show, które w żadne sposób nie łączyłoby się z WWE, byłby to projekt poza federacją, tak bym to ujął.

Jego występy w WWE nie są zagrożone, będzie wciąż występował regularnie. Po prostu John Cena będzie miał nieco luźniejszy terminarz, żeby mógł spełniać wiele swoich własnych projektów.