Karrion Kross faworytem przed TakeOver, Czy Charlotte Flair pozostanie mistrzynią kobiet NXT?

» Pierwszą walką, która została zatwierdzona na NXT TakeOver: In Your House jest konfrontacja Tommaso Ciampy z Karrionem Krossem. Wprowadzenie byłego wrestlera Impact Wrestling oraz Scarlett dodało pewnej świeżości do telewizyjnych odcinków NXT. Karrion z pewnością będzie mógł zastąpić Ciampę jeżeli chodzi o gwiazdy NXT, które budują markę.

Według Sky Bet wyraźnym faworytem do zwycięstwa jest Kross. Ciampa z powodzeniem mógłby radzić sobie zarówno na RAW, jak i SmackDown, więc nie wykluczone, że w przyszłości będziemy go tam oglądać.

» Jeżeli chodzi o walkę z udziałem Charlotte Flair, Io Shirai i Rhey Ripley, to wiemy, że faworytką jest obecna mistrzyni NXT. Według Sky Bet podczas NXT TakeOver: In Your House nie dojdzie do zmiany posiadaczki tytułu mistrzowskiego. Jednak, czy faktycznie tak się stanie? Zagraniczne źródła sugerują, że panowanie Charlotte powinno się zakończyć podczas przyszło-miesięcznego show, a zwyciężczynią zostanie wrestlerka z Japonii. Dzięki temu córka WWE Hall of Famera mogłaby skupić się na pracy dla wyłącznie jednego brandu.
KURSY WEDŁUG SKY BET:

Charlotte Flair 6/5
Rhea Ripley 13/8
Io Shirai 3/1