Kane zadowolony z postawy Jindera Mahala, Ken Shamrock powróci wkrótce do WWE?, Riddick Moss o swojej drużynie w NXT

» WWE Superstar Kane (Glenn Jacobs) udzielił krótkiego wywiadu dla Times of India, w który wypowiedział się na temat byłego mistrza WWE Jindera Mahala:

”Stworzył on niesamowitą historię. Jinder kilka lat temu odszedł z WWE, a następnie poprawił swoje umiejętności ringowe oraz posturę fizyczną. Wrócił do WWE i został World Championem. Według mnie każdy powinien brać przykład z Jindera Mahala i pracować ciężko na sukces, aby stać się supergwiazdą WWE”.

» Były WWF Intercontinental Champion & WWF Intercontinental Champion Ken Shamrock wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez Marka Whiteda, w którym wypowiedział się na temat możliwego powrotu do WWE i udziału w Royal Rumble Matchu:

”Wątpię, że do tego dojdzie. Te słowa powtarzam od wielu lat. Nie rozumiem ludzi takich jak Kurt Angle oraz The Rock, którzy najpierw odchodzą, a potem wracają do WWE. Dlaczego nie ma tam Kena Shemrocka? Hmmm ciężko stwierdzić, ale jeśli ktoś poda mi powód do powrotu to tak postąpię. Nikt nie jest pewien co może wydarzyć się podczas gali Royal Rumble – Kto wie”.

» Riddick Moss udzielił wywiadu dla WWE.com, w którym wyjawił, dlaczego wraz z Tino Sabbatellim tworzą najlepiej zapowiadający się tag team w NXT:

”Indywidualnie jesteśmy dwoma największymi sportowcami w firmie. Oboje potrafimy doskonale posługiwać się mikrofonem oraz walczyć w ringu. Dlaczego robimy wszystko podobnie? Dlatego, że jesteśmy najlepiej zapowiadającą się drużyną w NXT i nikt nam nie podskoczy”.