Kane powróci na najbliższym SmackDown, Ogłoszone segmenty na SmackDown, Gwiazda WWE podpisała nowy kontrakt, Zawodniczka WWE Performace Center w Battle Royal na NXT

» WWE ogłosiło, że Kane powróci do ringu podczas najbliższego odcinka SmackDown. Na ten moment nie wiadomo jeszcze dlaczego Kane powraca, lecz bardzo możliwym jest dołączenie „Big Red Machine” do tegorocznego Royal Rumble matchu.

Federacja ogłosiła również, że Sasha Banks i Lacey Evans wreszcie zawalczą ze sobą na tej samej gali. Oto wszystkie potwierdzone segmenty na piątkowe SmackDown:

Robert Roode vs. Roman Reigns w Tables Matchu

* Powracający do ringu WWE John Morrison vs. Mistrz SmackDown Tag Team Big E

* Sasha Banks vs. Lacey Evans

* Kane powraca!

» Podczas ostatniego WWE Backstage, Ryan Satin ogłosił, że Elias podpisał nowy, wieloletni kontrakt z federacją. Już wiemy, że ten zawodnik wystąpi w tegorocznym Royal Rumble matchu.

» Satin ogłosił również, że jedna z zawodniczek trenujących w WWE Performace Center – Mercedes Martinez, będzie uczestniczyła w Battle Royal matchu podczas dzisiejszego epizodu NXT. Ta walka wyłoni nową pretendentkę do pasa NXT kobiet, która zawalczy z mistrzynią – Rheą Ripley na gali NXT TakeOver: Portland.

W walce również wezmą udział: Bianca Belair, Candice LeRae, Xia Li, Dakota Kai, Vanessa Borne, Chelsea Green, Kayden CarterSantana Garrett, Mia Yim, Shotzi Blackheart i Io Shirai.