Kane pojawił się na Monday Night RAW?, Wielkie spoilery z tapingów Lucha Underground, Stephanie McMahon zadowolony z pobytu Rondy Rousey w WWE

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW portal PWInsider.com poinformował o tym, że ulubiony demon diabła Kane pojawi się na odcinku czerwonej tygodniówki po tym jak dzień po Royal Rumble przegrał w starciu z Braunem Strowmanem i zmuszony został do zrobienia sobie krótkiej przerwy od wrestlingu.

» W ciągu czterech ostatnich dni odbyły się tapingi do czwartego sezonu Lucha Underground. Poniżej przedstawiamy kilka spoilerów:

* W piątek Jeremiah Crane (Sami Callihan) oraz Fenix przegrali w starciu z Mil Muertes w Three Ways to The Grave Casket Matchu.

* Były WWE Superstar Jack Swagger zadebiutował w dark matchu jako Jack Hager, a jego rywalem był Sammy Guevara. Pojedynek ten wygrał Jack.

* W sobotnich nagraniach uczestniczył Joey Ryan oraz Vanilla Ice.

* Na niedzielnych nagraniach zadebiutowała Chelsea Green (Laurel Van Ness), która wzięła udział w Fatal 4-Way Matchu z Jeremiahem Cranem, Exoliciousem oraz Martym Martinezem.

* Brian Cage zaatakował Pentagona Darka i wyzwał go do walki o Lucha Underground Championship.

* Lucha Underground wznowi swoje nagrania czwartego sezonu, 1 marca.

» Komisarz Monday Night RAW Stephanie McMahon wypowiedziała się na temat podpisania kontraktu z Rondą Rousey:

”Myślę, że to było nasze marzenie od bardzo dawna. Mam nadzieję, że to w pozytywny sposób wpłynie na rozwój kobiecej dywizji i podniesie poziom rozrywki. Ronda wie czego chce, pracuje bardzo ciężko, wnosi niesamowitą moc, jest olimpijczykiem, była pierwszą mistrzynią kobiet UFC i już wkrótce będzie stanowiła o sile WWE”.