Kane odpowiada na pytanie czy kończy karierę

Kane jest stałym elementem WWE od połowy lat 90-tych. Obecnie rozpoczął karierę w polityce, sprawiając, że fani zastanawiają się, czy zrezygnuje on z bycia wrestlerem. 

Kiedy Ryan Satin z Pro Wrestling Sheet zapytał Kane’a, czy jego kariera politycznyla oznacza koniec jego kariery zapaśniczej, legenda WWE odpowiedziała, że ​​nigdy nie wyklucza niczego.
Kane zdobył trzykrotnie tytuł mistrza świata (w tym bieg z ECW Championship) oraz tytuły drużyn tagów dwanaście razy. Jest znany z tego, że jest największym zawodnikiem w Royal Rumble, z największą liczbą kumulatywnych eliminacji. Podczas gdy Kane jest zajęty bieżącym sprawami politycznymi, jest otwarty na propozycje że strony WWE :

”Nigdy niczego nie wykluczam. Myślę, że byłoby wspaniale mieć PPV tutaj w Knoxville. Nie mieliśmy go nigdy. Jeśli istnieje możliwość PPV tutaj, byłoby dla mnie zaszczytem wziąć w tym udział.”

Z tego powodu, kariera Kane’a w pełnym wymiarze godzin może być już tylko marzeniem. Jeśli będzie on występował rzadko i będzie tylko częścią specjalnych występów.