Kane nie wystąpi na Greatest Royal Rumble, Dlaczego Nikki Cross nie ma na SmackDown Live?, Śmierć ikony Mid-Atlantic Wrestling

» Ulubiony demon diabła Kane został wycofany z udziału w najbliższym evencie WWE Greatest Royal Rumble. Powodem takiej decyzji jest chęć skupienia się na karierze politycznej i w tym samym dniu co wypada event, Kane ma bardzo ważne wystąpienie.

» Podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live zadebiutowali członkowie The SAniTY (Eric Young, Alexander Wolfe oraz Killian Dain). Niestety na swoją szansę będzie musiała poczekać Nikki Cross, która została w NXT, ponieważ dywizja kobieca jest słaba, a wrestlerka ma przejść face turn i rozpocząć rywalizację z Shayną Baszler o NXT Women’s Championship.

» Mid-Atlantic Gateway poinformowało, że w wczoraj w wieku 75 lat zmarł Paul Jones. Był on znany głównie z występów w federacji Mid-Atlantic Wrestling. W swojej długoletniej przygodzie z wrestlingiem kilkukrotnie udało mu się wystąpić w federacji World Wrestling Entertainment oraz World Championship Wrestling.

Znalezione obrazy dla zapytania Paul Jones wrestler