Już dzisiaj ważne ogłoszenie dotyczące AEW na TNT, Triple Threat Match dodany do karty All Out, Kto z obecnych gwiazd WWE robi największe wrażenie na Hulku Hoganie?

» Niedawno w mediach społecznościowych, a konkretniej na Twitterze i Instagramie pojawiły się konta „All Elite Wrestling on TNT”. Są one oficjalne i stworzone po to, by promować transmisje AEW właśnie na antenie TNT. Jak zostało zapowiedziane, dzisiaj zostanie podane ważne ogłoszenie dotyczące przyszłych transmisji. Najprawdopodobniej chodzi o oficjalne zaprezentowanie tygodniówki „Wednesday Night Dynamite”, która miałaby ruszyć 2 października.

» W najnowszym odcinku „Road to All Out” zapowiedziano natomiast kolejną walkę na sierpniowe PPV w Chicago. W Triple Threat Matchu zmierzą się ze sobą Joey Janela, Darby Allin oraz Jimmy Havoc.

Tym samym w karcie walk AEW All Out znajduje się już 6 walk:

AEW World Title Match
Chris Jericho vs. „Hangman” Adam Page

Escalera De la Muerte (Ladder Match) o AAA World Tag Team Titles
The Young Bucks vs. The Lucha Brothers (c)

Jon Moxley vs. Kenny Omega

Cody vs. Shawn Spears (z Tully Blanchardem)

The Best Friends vs. The Dark Order
Zwycięzcy znajdą się w pierwszej rundzie turnieju o AEW Tag Team Championship

Joey Janela vs. Jimmy Havoc vs. Darby Allin

» Hulk Hogan w rozmowie z ESPN zdradził kto z obecnych gwiazd WWE robi na nim największe wrażenie. Wymienił Drew McIntyre’a, AJ Stylesa, Ricocheta, Kevina Owensa, Charlotte Flair oraz Johna Cenę, którego jest ogromnym fanem, lecz wie, że obecnie zajmuje się branżą filmową, więc nie może go wrzucić ponownie do obrazka z tytułem mistrzowskim.