Johnny Mundo na temat The Miza, Nowa rola Joeya Stylesa, Becky Lynch i The Usos opowiadają o swoim dzieciństwie, Cody Rhodes w TNA? Dean Ambrose w Talking Smack

» Były wrestler WWE, a obecnie Lucha Underground Johnny Mundo udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wypowiedział się na temat The Miza:

”The Miz posiada własny styl, osobowość oraz technikę przez co jest bardzo skuteczny w swoich działaniach. Czy on jest świetnym technikiem w ringu? Czy przypomina Breta Harta? Nie! Mimo, to wszyscy chcą rozmawiać z The Mizem, który w mediach jest bardzo rozchwytywany, a zwłaszcza po tym promie z Danielem Bryanem”.

» Joey Styles w tym roku odszedł z WWE. Niedawno udzielił wywiadu, w którym oznajmił, że podpisał kontrakt z federacją Evolve i będzie tam pełnił rolę komentatora.

» W tym tygodniu WWE SmackDown Women’s Champion Becky Lynch oraz The Usos pojawili się w 360-degree, gdzie opowiedzieli o swoich marzeniach, które chcieli aby się spełniły, gdy byli dziećmi:

» Na oficjalnej stronie TNA pojawiło się nagranie wideo zatytułowane ”He Is Coming”. Niewiele informacji zostało zawartych w tym nagraniu, ale wszystko wskazuje na, to że tajemniczym wrestlerem, który pojawi się na Impact Wrestling jest były WWE Superstar Cody Rhodes. Warto dodać, że jego żona kilka dni temu podpisała kontrakt z TNA:

» Były WWE World Champion Dean Ambrose pojawił się w najnowszym wydaniu podcastu WWE Talking Smack, w którym wypowiedział się na temat wczorajszego odcinka WWE SmackDown oraz Johna Ceny, który przez długi czas był twarzą federacji i prowadził ją do sukcesu: