Johnny Impact o dołączeniu do Impact Wrestling, Impact Wrestling nie ma problemów finansowych, Cedric Alexander obecny na eventach EVOLVE

» Impact Wrestling Superstar Johnny Impact wystąpił gościnnie w najnowszym odcinku Ring Rust Radio, gdzie wypowiedział się na temat podjęcia decyzji dotyczącej dołączenia do Impact Wrestling:

”Przez bardzo długi czas rozmawiałem z ludźmi pracującymi w TNA oraz GFW. Big John Gaburick, Taz, Lagana i Jeff Jarrett zachęcili mnie tym co się stało w ostatnim czasie i czułem, że podpisanie kontraktu z GFW pozwoli mi na stworzenie czegoś czego jeszcze nie było w świecie wrestlingu. Na szczęście mimo kontraktu jaki wiąże mnie z GFW wciąż będę mógł regularnie występować dla AAA, Lucha Underground oraz oczywiście w każdą czwartkową noc na Impact TV. Jedyną rzeczą, od której jestem uzależniony jest ciężki trening bez, którego z pewnością nie zaszedłbym już tak daleko”.

» Jak co roku w listopadzie, a dokładniej 5-tego w Ottawie w Ontario odbędzie się wielkie wydarzenie o nazwie gala Impact Wrestling ”Bound For Glory” podczas, której obecny GFW Global Champion lub Impact Wrestling World Champion Eli Drake stanie w obronie swojego mistrzostwa w starciu przeciwko Johnny’emu Impactowi. Warto dodać, że kolejne tapingi Impact TV zostały pokryte finansowo i federacja będzie miała spokój z dodatkowymi kosztami aż do końca tego roku.

» WWN Live wydało poniższe oświadczenie, w którym dowiedzieliśmy się, że obecny WWE Superstar Cedric Alexander zastąpi Daveya Richardsa na nadchodzących live eventach EVOLVE:

”Breaking News: WWE Superstar Cedric Alexander zastąpi kontuzjowanego Daveya Richardsa podczas piątkowego i sobotniego live eventu EVOLVE w Detroit oraz Chicago. 21 września: Cedric Alexander przybędzie prosto z Monday Night RAW na EVOLVE 92 oraz EVOLVE 93”.

Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane pojedynki jakie obejrzymy podczas eventów.

EVOLVE 92:

Main Event #1 – Non-Title – For Live Crowd Only
Zack Sabre Jr. vs. Cedric Alexander

Main Event #2 – EVOLVE Tag Team Championship Match
James Drake & Anthony Henry vs. Ethan Page & ACH

Main Event #3 – Grudge Tag Team Match
WWN Champion Matt Riddle & Keith Lee vs. Chris Dickinson & Jaka

EVOLVE 88 Rematch
Tracy Williams with Stokely Hathaway vs. Darby Allin

Special Challenge Match
Fred Yehi vs. DJZ

EVOLVE 93:

WWN Championship Match – Anything Goes
Matt Riddle vs. Tracy Williams with Stokely Hathaway

EVOLVE Championship Match
Zack Sabre Jr. vs. Keith Lee

Special Challenge Match – For Live Crowd Only
Cedric Alexander vs. Fred Yehi

Freelance Wrestling World Championship Fatal Four Way
Stevie Fierce vs. GPA vs. Matt Knicks vs. Bryce Benjamin

Special Challenge Match #1
Darby Allin vs. DJZ

Special Challenge Match #2
EVOLVE Tag Team Champion James Drake vs. Austin Theory with Priscilla Kelly

Special Challenge Match #3
EVOLVE Tag Team Champion Anthony Henry vs. Jason Kincaid

EVOLVE 90 Rematch
Ethan Page & ACH vs. Chris Dickinson & Jaka