John Morrison wystąpi w MizTV, Informacje dotyczące kolejnego występu Fury’ego w WWE, Matt Jackson o współpracy AEW z NJPW

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła, że podczas dzisiejszego odcinka SmackDown gościem specjalnym w programie MizTV będzie John Morrison. Były tag team champion powrócił do telewizji WWE podczas zeszłotygodniowego odcinka niebieskiej tygodniówki i przebywał w szatni The Miza, którego Cathy Kelley próbowała zapytać o atak na Kofim Kingstonie. Wygląda na to, że Miz połączy siły z „Johnnym Mundo”, dzięki czemu będziemy świadkami powrotu jednego z najbardziej elektryzujących tag teamów na świecie.

» W ostatnim czasie pojawiło się sporo plotek dotyczących kolejnego występu Tysona Fury’ego w ringu WWE. Profil WrestleVotes na Twitterze twierdzi, że Fury powróci do ringu podczas WrestleManii 36, ale nie wykluczony jest jego udział w Royal Rumble. Tyson 22 lutego zmierzy się z Deontayem Wilderem, ten pojedynek będzie miał kluczowe znaczenie odnośnie występu Tysona na WrestleManii. Jeśli Wilder wygra, to Vince McMahon nie zaoferuje wielkich pieniędzy za faceta, który przegrał walkę w PPV. Kiedyś WWE chciało zorganizować walkę z udziałem Fury’ego oraz WWE Championa Brocka Lesnara, jednak ostatecznie rywalem boksera podczas Crown Jewel 2019 był Braun Strowman.

» Matt Jackson z The Young Bucks w rozmowie dla ESPN wypowiedział się na temat możliwej współpracy pomiędzy AEW i NJPW:

„Tak, to była tylko plotka – o tym, że AEW i NJPW nawiązali współpracę, nic się takiego nie wydarzyło. Myślę, że Chris Jericho zrobił to, aby internet mógł więcej mówić o sytuacji, ale drzwi nie zostały otwarte. Życzę im powodzenia w tym, co robią, ponieważ wielu moich przyjaciół pracuje w New Japan Pro Wrestling. Wszędzie mamy z bratem przyjaciół, na całym świecie. Gdyby coś się pojawiło, to bylibyśmy otwarci na każdą propozycję, ale nic się takiego teraz nie dzieje”.