John Cena zakończy karierę po WrestleManii? Matt Hardy o powrocie do WWE, Ricochet o możliwości występów w NXT, Szczegóły odpraw byłych pracowników WWE

» Jak zapewne wszyscy wiecie, John Cena powrócił podczas ostatniego odcinka SmackDown, gdzie został wyzwany na pojedynek z „The Fiendem” Brayem Wyattem. Jednocześnie starcie Cena – Wyatt to rewanż sprzed sześciu lat, kiedy to „Eater of Words” poległ w starciu z liderem Cenation.
Mick Foley jest wielkim fanem Wyatta, co niejednokrotnie powtarzał, a nawet był człowiekiem, który przyjął od Fienda Mandible Claw. Legenda hardcore’u została zaproszona do The Wrestling Inc Daily, gdzie Foley miał okazję zabrać głos na temat Fienda, jego starcia z Ceną na WrestleManii oraz… potencjalnego zakończenia kariery przez 16-krotnego Mistrza Świata. Specjalnie dla Was najciekawsze fragmenty wypowiedzi Foley’a:

Nie byłem szczęśliwy (w kontekście porażki Fienda z Goldbergiem), jednak sądzę, że The Fiend nie potrzebuje tytułu.
(…) Myślę, że będzie to bardzo interesująca walka. Promo, które wygłosił John Cena na SmackDown według mnie sugeruje, że będzie to jego ostatnia walka w karierze. Nie zdziwiłbym się, gdyby Wyatt wszedł na WrestleManię silniejszy niż kiedykolwiek.
(…) Moim zdaniem Wyatt nie będzie w przyszłości potrzebował tytułu. Jest atrakcją, tak jak kiedyś był nią Roddy Pipper, który również nie potrzebował pasa, a nawet jeśli go straci, to zawsze potrafi się odbić. Myślę, że wygra na WrestleManii i stanie się gwiazdą WWE na wiele lat.

» Matt Hardy udzielił niedawno wywiadu dla PWinsider.com. Jednym z tematów przewodnich, były kulisy rozstania zawodnika z WWE oraz ewentualny powrót do tejże organizacji. Kontrakt starszego z braci Hardych wygasł pierwszego marca i do teraz nie wiadomo, w którą stronę pójdzie Hardy – do AEW, które samo już promuje postać Matta czy też WWE zaproponuje lepsze warunki. Oto, co Matt Hardy miał do powiedzenia w tych kwestiach.

(…) Chodzi mi o to, że byłem zdeterminowany. Jeżeli nie udało mi się nawiązać dialogu i nie mogłem zajmować się kwestiami kreatywnymi, zamierzałem odejść. Właśnie to sobie postanowiłem.
(…) Muszę mówić o tym, jak wspaniali byli ludzie w WWE i traktowali mnie wspaniale, kiedy tam byłem. Dbali o mnie, zachowywali się profesjonalnie. To tak, jakbym nie chciał odejść, ale musiałbym wtedy zrezygnować ze swojej twórczości.
(…) Mam na myśli, że byłaby taka możliwość (w kontekście powrotu do WWE), ale musiałbym mieć pewność. Jest to dla mnie bardzo ważne. Nie mam już 25 czy 30 lat. Pozostało mi kilka dobrych walk, ale nie mogę wykręcać dobrych walk każdego dnia tygodnia i nie mogę pracować cztery lub pięć dni w tygodniu jak kiedyś.

» Były pretendent do WWE Championship, Ricochet, udzielił wywiadu dla Good Morning Washington.
Dziennikarka zauważyła, że Ricochet zamiast pojawić się na RAW, zmagał się z Ericiem Youngiem podczas nagrań Main Event. Został więc zapytany o harmonogram gwiazdy WWE oraz swoją sytuację.

(..) W przeciwieństwie do innych sportów, nie ma dla nas czegoś takiego jak „sezon”. Jeździmy w każdy weekend każdego tygodnia i miesiąca, a także w poniedziałki, piątki i środy. Zasadniczo jesteśmy przez cały tydzień co tydzień. Wiele razy podróżuję ze Street Profits. Z nimi lepiej mija czas spędzany w drodze.
(…) To było spełnienie marzeń (o walce z Lesnarem), ponieważ pamiętałem go z 2002 i 2003 roku. Oglądałem Brock vs. The Rock czy Brock vs. Kurt Angle.
(…) Z pewnością jest to miejsce (NXT), które zawsze chcę nazywać moim domem. Spodobało mi się, kiedy tam byłem. Teraz, gdy leci co środę w USA Network, myślę, że jest to ogromny skok. Jeśli kiedykolwiek będą mnie potrzebować, chętnie wyciągnę do nich dłoń.

» 30 stycznia WWE ogłosiło, że wiceprezesi George Barrios i Michelle Wilson odeszli z federacji i nie będą już pełnili funkcji w zarządzie. Ogłoszono również, że Frank A. Riddick III został mianowany tymczasowym dyrektorem finansowym.
W lutym Vince McMahon podczas telekonferencji o zarobkach oświadczył, że ten ruch był tym, który uważa za konieczny, ponieważ „mają różne poglądy na temat tego, jak najlepiej osiągnąć strategiczne priorytety na przyszłość”.
Radio Wrestlenomics podzieliło się szczegółami warunków pakietu odpraw, które towarzyszą ich odejściu. Sumy robią wrażenie.
Wilson i Barrios otrzymują 1,4mln dolarów w ciągu 18. miesięcy. Dostają również bonus w wysokości 176 tysięcy $, a także ubezpieczenie zdrowotne na życie i od wypadków w okresie 18. miesięcy.