John Cena wciąż najlepszy w WWE, Steve Austin o przygotowaniach do WrestleManii, Gwiazda ROH dodana do rejsu Chrisa Jericho

» Pomimo, że John Cena nie pracuje w WWE w pełnym wymiarze czasowym, to wciąż pozostaje na pierwszym miejscu jeśli chodzi o Merchandise – The Wrestling Observer Newsletter. Aktualnie na stronie WWE Shop znajduje się aż trzydzieści sześć gadżetów z Liderem Cenation. W ostatnim czasie spory awans zanotowali Finn Balor, Braun Strowman oraz WWE Intercontinental Champion Seth Rollins.

» WWE Hall of Famer Steve Austin wystąpił gościnnie w podcaście E&C’s Pod Of Awesomeness, w którym wypowiedział się na temat przygotowania do WrestleManii 13, na której zmierzył się z Bretem Hartem:

”Nigdy nie zapomnę tego, co wydarzyło się przed WrestleManią 13. To było jakieś dwa tygodnie przed naszą walką. Byliśmy w San Antonio oglądając Monday Night RAW, i nagle Bret Hart ogłosił, że zmierzy się ze mną w submission matchu. Byłem wściekły, ponieważ moją domeną nie jest styl submissionowy. Zdecydowałem zmienić się w awanturnika, któremu coś nie pasuje, więc wyraziłem swoje obawy na spotkaniu z Vincem McMahonem. Każdy kto mnie zna wiedział, że to mi nie odpowiada, ale cóż. Trzeba było zacisnąć pas i zrobić swoje”.

» Federacja Ring of Honor poinformowała, że Matt Taven dołączył do Chris Jericho’s Rock ‚n Wrestling Rage at Sea. Rejs odbędzie się w dniach 27-31 października. Oto pozostałe gwiazdy, które pojawią się na wydarzeniu:
Kenny Omega, Cody, Young Bucks, Dalton Castle, Marty Scurll, The Briscoes, Deonna Purrazzo, Brandi Rhodes, Kelly Klein, Mandy Leon, Adam Page, Jay Lethal, Christopher Daniels, Frankie Kazarian, Flip Gordon, Kenny King, Silas Young, Beer City Bruiser, Delirious, Cheeseburger, BJ Whitmer, Rhett Titus i Will Ferrara.