John Cena vs Sheamus na TLC, Lucha Underground w 4D, Kolejna aktualizacja gry WWE SuperCard, Johnny Gargano o starciu z Andrade Cien Almasem

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się materiał wideo ze starcia z udziałem 16-krotnego mistrza Johna Ceny oraz The Celtic Warriora Sheamusa. Pojedynek ten odbył się w 2009 roku na gali PPV TLC, a stawką był tytuł mistrzowski:

» Tymczasem CJ 4DPLEX, czyli wiodąca firma na świecie w branży filmowej 4D ogłosiła, że wkrótce zostanie wyemitowany trzeci sezon Lucha Underground w formacie 4D, a będzie to wydarzenie miało miejsce w dniu 17 października na Regal L.A. Live Stadium 14. 4DX zapewni widzom – miłośnikom Lucha niesamowite wrażenia kinematyczne, które umożliwią łączenie się z gwiazdami po przez zsynchronizowanie.

» WWE 2K poinformowało o nowej aktualizacji do gry WWE SuperCard, w której znajdziecie takie gwiazdy jak:

Fusion Cards: Including Kevin Owens, The Miz, Finn Balor, Jimmy Uso, Jey Uso, Asuka, Natalya and more;
WWE Hall of Fame Cards: Featuring Sting, Kurt Angle, Kevin Nash, Edge, Razor Ramon and more;
Throwback Cards: New additions include Shane McMahon, Kane, The Rock, Big Show, Emma and, celebrating his WWE SuperCard debut, Shelton Benjamin!

Więcej informacji możecie dowiedzieć się na oficjalnej stronie gry WWE Supercard.

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE NXT były mistrz tag teamowy Johnny Gargano udzielił wywiadu, w który wypowiedział się na temat przygotowania umysłowego do starcia z Andrade Cien Almasem, który aktualnie jest jednym z najlepszych zawodników w rozwojówce WWE:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o