John Cena na Survivor Series, Nowy trener w Performance Center, Historyczna walka na Royal Rumble?, Powrót znanego turnieju NJPW

» Portal internetowy The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że 16-krotny mistrz WWE John Cena zrobi sobie przerwę od wrestlingu ze względu na udział w nagrywaniu ”Bumblebee”, ale mimo wszystko jego obecność jest zapowiadana na galę Survivor Series. Więc wydaje się, że będzie to tylko jednorazowy występ, gdyż do tej gali PPV nie pojawi się na żadnej tygodniówce.

» W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że John Moss przeniesie się w połowie października do Orlando po to, aby zostać pełnoprawnym trenerem w WWE Performance Center. Warto dodać, że w zeszłym roku Johnny pojawił się w PC jednak był to jego jednorazowy gościnny występ. Oprócz bycia trenerem w PC będzie także pełnił funkcję pomocnika przy organizowaniu live eventów WWE NXT. Warto dodać, że swój ostatni pojedynek na scenie brytyjskiej stoczy 14 października, a jego rywalem będzie Joe Coffey.

» Prawdopodobnie w przyszłym roku na gali Royal Rumble obejrzymy 15 Women’s Royal Rumble Match. Chcielibyście, aby takie starcie się odbyło? 🙂

» Federacja New Japan Pro-Wrestling poinformowała o przywróceniu turnieju Young Lions, który po raz ostatni odbył się w 2005 roku. Turniej ten poświęcony jest ku pamięci zmarłemu zawodnikowi Kotetsu Yamamoto, który przez wiele lat pracował w New Japan Dojo. Na obecną chwilę wiemy, że turniej odbędzie się 12 października a udział w nim wezmą dotychczas zapowiedziane osoby:

Tomoyuki Oka, Hirai Kawato, Ren Narita, Tetsuhiro Yagi, Katsuya Kitamura i Shota Umino.

Newsy przygotował Mateusz Polak