John Cena sędzią na Survivor Series – Spoiler, Najjaśniejsze zawodniczki Mae Young Classic wkrótce w WWE?, Dean Ambrose vs Kevin Owens na Survivor Series

» Na profilu SuperfanSmilez na Twitterze pojawił się spoiler dotyczący najbliższej gali WWE PPV Survivor Series, podczas której sędzią specjalnym w walce wieczoru pomiędzy Jinderem Mahalem i Brockiem Lesnarem będzie 16-krotny mistrz WWE John Cena:

Na tym koncie jakiś czas temu pojawiła się także informacja dotycząca reunionu The Shield oraz walki z ich udziałem na gali PPV TLC co okazało się być prawdą.

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wypowiedział się na temat niektórych uczestniczek turnieju Mae Young Classic oraz ich powiązania z WWE.

Candice LaRae – Nie podpisała jeszcze kontraktu z federacją WWE, ponieważ oficjele chcą, aby jeszcze podwyższyła swój poziom.

Znalezione obrazy dla zapytania Candice LaRea

Toni Storm – Zawodniczka ta po zakończeniu turnieju Mae Young Classic dowiedziała się, że będzie bacznie obserwowana przez WWE jednak jak dotąd nikt się z nią nie kontaktował.

Znalezione obrazy dla zapytania Toni Storm

Piper Niven – Sytuacja podobna do tej w jakiej znalazła się Toni Storm.

Piper Niven

Io Shirai – Oficjele WWE chcieli podpisać z nią kontrakt, jednak lekarze nie wyrazili na to zgody ze względu na jej problemy z sercem oraz plecami. Aktualnie zawodniczka walczy w Japonii i nic jej w tym nie przeszkadza.

Znalezione obrazy dla zapytania iO sHIRAI

Jeśli chodzi o sytuację dotycząca Toni oraz Piper to być może WWE kontaktowało się z zawodniczkami jednak na razie nie nikt nie chce wypowiedzieć się w tej sprawie.

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się skrót walki z udziałem Deana Ambrose’a oraz Kevina Owensa, do której doszło w 2015 roku na gali Survivor Series: