John Cena opowiada o rozstaniu z Nikki Bellą w programie TODAY

Miesiąc temu gdy Nikki Bella i John Cena ogłosili swoje rozstanie w mediach społecznościowych, pojawiły się plotki co mogło stać za ich rozstaniem. John Cena postanowił zdementować plotki.

Podczas wizyty w TODAY Monday, zapaśnik i aktor mówił o tym, co się stało, co teraz robi i czego chce w przyszłości.

A jeśli chodzi o to drugie, to mówiąc jasno, chce on dokładnie to, czego chciał przed rozstaniem: ożenić się z Bellą.

Spoglądam na siebie każdego dnia i codziennie staram się oceniać siebie i kobietę, którą kocham. Dla każdego, kto spekuluje na temat tego, co teraz robię z moim życiem: wciąż kocham Nicole. Wciąż chciałbym poślubić Nicole. Nadal chciałbym mieć rodzinę z Nicole.

Ten ostatni punkt jest sprzeczny z jedną z największych plotek : Że to jego niechęć do założenia rodziny z Bellą,  doprowadziła do rozstania. Jednak Cena przyznał,  że w przeszłości nie chciał zakładać rodziny, lecz jego poglądy ewoluowały.

Jeśli spojrzysz na mnie pięć lat temu, uparty, samolubny, skupiony, na sobie, życie zawsze kręciło się wokół mnie, a potem, powoli z czasem, poznałem kobietę która walczy i kradnie moje serce.
Niezależnie od tego, czy chcę tego , czy nie, ona stała się moją nr 1.

Wyjaśnia Cena

Ja nie będe mieć dzieci” zawsze to powtarzałem po czym bardzo mocno musiałem spojrzeć w lustro, żeby zrozumieć : Dlaczego? Ta osoba jest moją nr 1 i jesteś dla niej bardzo ważny.

Jednak Cena szybko dodał, że może być “okropnym informatorem”, więc może nie zawsze otrzymała wiadomość, którą próbował jej wysłać.

Jeśli chodzi o to, co naprawdę było za ich separacją, to jest skomplikowane.

Były niefortunne okoliczności, w których nasz związek się skończył. Ostatnio spekuluje się o mnie publicznie i wszyscy myślą, że John Cena cieszy się samotnym życiem … Nie. Miałem się pobrać i spędzić miesiąc miodowy w tym tygodniu. Nie chcę nikogo innego. Kocham Nicole i naprawdę staram się ją wspierać, próbując znaleźć to, czego chciała, co spowodowało, że to się rozpadło w pierwszej kolejności. Robiąc to, po prostu próbuję żyć. Nie mam żadnych innych nadziei, oprócz jednego dnia, gdzie znów moglibyśmy razem pracować nad naszym związkiem.

Cena już znalazł swoje błędy które zrobił będąc w związku z Nikki Bella.

” Myślę, że z tego wszystkiego najlepsze jest to, że wiem, że się zakochałem, Nigdy przedtem nie byłem zakochany i mówię ci, że to prawda, to jest okropne i piękne, a mnie to tak bardzo boli, bo wiem, że to uczucie było i było ono prawdziwe”

Potem dodał ostatnią myśl, przeznaczoną dla Belli:

Jeśli to oglądasz , chciałbym powiedzieć że jestem tak bardzo wdzięczny, że stoję u twego boku przez sześć lat. To powinno wywołać uśmiech na twojej twarzy.