John Cena komentuje swoją nową fryzurę, Czterech pierwszych uczestników turnieju WWE World Cup, Walka wieczoru gali NJPW Wrestle Kingdom 13

» John Cena postanowił skomentować swoją nową fryzurę w sposób obrazkowy na swoim Instagramie:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez John Cena (@johncena)

Podziękował też za galę WWE Super ShowDown, która odbyła się w minioną sobotę w Australii:

A, także zjawił się w programie TODAY, gdzie również poruszony został temat jego nowej fryzury:

16-krotny mistrz świata WWE wyznał, że czekają go jeszcze 2 miesiące nagrań na planie filmowym, więc przez ten okres nic nie może zrobić.

» Znamy już także termin i miejsce kolejnego eventu WWE na którym zjawi się wspomniany wyżej John Cena. Będzie to gala Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej zaplanowana na 2 listopada. Lider Cenation weźmie wtedy udział w 8-osobowym turnieju World Cup mającego na celu wyłonienie najlepszego na świecie. Cena jako jedyny nie musi się kwalifikować ze względu na swoje osiągnięcia. Pozostałymi zawodnikami biorącymi udział w turnieju są Kurt Angle, Jeff Hardy i Randy Orton.

» Na następny odcinek WWE Main Event nagrano następujące walki:

  • Zack Ryder vs Mojo Rawley
  • The Revival vs Heath Slater & Rhyno

» Podczas NJPW King of Pro-Wrestling 2018, Hiroshi Tanahashi pokonał Jay’a White’a i to on zmierzy się z Kennym Omegą o tytuł mistrzowski IWGP Heavyweight podczas największej imprezy roku w New Japan Pro Wrestling – Wrestle Kingdom. Trzynasta edycja odbędzie się 4 stycznia 2019 roku.