John Cena i Nikki Bella wciąż mieszkają razem, Zapowiedź czwartego sezonu Lucha Underground, Gwiazdy CMLL w Ring of Honor

» Portal internetowy US Weekly informuje, że Nikki Bella mieszka z Brie oraz Danielem Bryanem, ale mimo wszystko wciąż często pojawia się w mieszkaniu Johna Ceny, gdzie razem ze swoim byłym partnerem spędza czas.

”Nikki nie wyprowadziła się z mieszkania Johna, mimo iż bardzo chciała, aby po ślubie tak się stało. Cena nie chce, aby Nikki odchodziła z jego mieszkania, ponieważ przeżyli ze sobą wiele niesamowitych chwil”.

Ludzie powiązani z Johnem Ceną oraz Nikki Bellą sugerują, że mogą oni powrócić do siebie w następnym roku, mimo iż powodem rozstania była chęć założenia rodziny przez jedną z sióstr Bella.

» W poniższym material wideo został przedstawiony trailer czwartego sezonu Lucha Underground, którego premiera będzie miała miejsce 13 czerwca w sieci El Rey. Na ESPN pojawił się artykuł, w którym Producer LU Chris DeJoseph opowiedział o nadchodzącym sezonie i roli Pentagona Jr:

”W ciągu ostatnich trzech sezonów, Pentagon stał się czołową postacią w Lucha Underground. W tym sezonie zamierzamy podkreślić, to oraz zaprezentować jego bitwę o mistrzostwo Lucha Underground. Na jego barkach spoczywa bardzo wiele obciążenie, ale myślę, że będzie w stanie rozładować je/udźwignąć je”.

» Federacja Ring of Honor poinformowała, że gwiazdy CMLL, czyli Titan oraz Ultimo Guerrero pojawią się 2 czerwca w Hammerstein Ballroom, gdzie wezmą udział w tapingach ROH TV.