JJ Garcia o spekulacjach dotyczących rozstania Johna Ceny i Nikki Belli

Młodszy brat sióstr Bella Jonathan Junior ”JJ” Garcia w programie Total Bellas After Show poruszył tematy dotyczacych rozstania jego siostry Nikki oraz Johna Ceny.
W Total Bellas After Show Garcia w szczególności mówił o swoim związku z żoną Lauren. Poza tym JJ odniósł się również do spekulacji dotyczących możliwości, że zerwanie Johna Ceny i Nikki Bella może być związane z pracą oraz promowaniem show.

Brat Nikki i Brie, JJ Garcia, zauważył, że wszystkie pary mają swoje wzloty i upadki, dodając, że on i jego żona są naprawdę bardzo silną parą i pomimo tego, że są zupełnie inni, mają własne sposoby, aby być silną para. Garcia wyjaśnił także relację Ceny i Nikki, stwierdzając:

 Szczerze mówiąc, moja siostra poprosiła nas, żebyśmy nic nie mówili. Mimo, że tworzymy swoje życie publicznie, moja siostra jest bardzo prywatną osobą; a ona kocha Johna i przez co przechodzą, chcą to wyjaśnić między sobą. Pomimo tego jak bardzo publiczny jest John, jest jednocześnie bardzo prywatny. Jedyne, co mogę powiedzieć, to fakt, że w ogóle ich rozstanie nie dotyczyło  oglądalności ani to nie było na pokaz. Tak naprawdę to program dał wiele spekulacji na temat mojej siostry oraz Johna.

Ponadto Garcia wyjaśnił, że John Cena uwielbia spędzać czas z dziećmi z rodziny Bella, takimi jak Vivienne, Birdie, a także z dziećmi przyszywanego kuzyna –  mówiąc o Cenie że zmienił zdanie na to że nie chce mieć dzieci z Nikki Bella.