Jinder Mahal wkrótce powróci do ringu WWE?, Zapowiedź ślubu Lany i Lashley’a na RAW, Matt Camp i kontuzjowane gwiazdy WWE NXT

» Wygląda na to, że WWE RAW Superstar Jinder Mahal powróci do ringu szybciej niż pierwotnie się spodziewano. Oto, co Jinder opublikował na swoim oficjalnym koncie na Instagramie:

“Już prawie nadszedł czas, czy jesteście gotowi na powrót The Modern Day Maharaja?”.

“Obecnie pracuję nad odbudową mojej siły, jeszcze większej niż myślisz”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

It’s almost time…..???Are you ready? #tbt #jindermahal #comebackstronger #wwelive

Post udostępniony przez Raj Dhesi / The Maharaja (@jindermahal)

Warto wspomnieć, że po raz ostatni Jinder wystąpił w ringu WWE, 15 czerwca podczas live eventu w Denver, gdzie nabawił się kontuzji, po czym przeszedł operację i spekulowano, iż czeka go wielomiesięczna przerwa i najwcześniej powróci w lutym 2020 roku.

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła, że 30 grudnia podczas ostatniego odcinka Monday Night RAW w tym roku odbędzie się ślub Lany i Bobby’ego Lashleya. Ich historia rozpoczęła się we wrześniu bieżącego roku, kiedy do Lana odwróciła się od swojego męża Ruseva. W zeszłym tygodniu podczas gali PPV TLC, Bobby pokonał Ruseva i zaledwie tydzień po rozwodzie, Lana planuje kolejne wesele:

“Nie mogę się doczekać, aż Pani i Pan Lashley pójdą wzdłuż nawy”.

“Wszystkich serdecznie zapraszam na nasz ślub, w poniedziałek 30 grudnia. Nie ma lepszego sposobu na zakończeniu roku niż obserwowanie, jak mówimy sobie, tak”.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo, Matt Camp wypowiedział się na temat gwiazd WWE NXT, które nabawiły się urazów podczas środowego odcinka NXT TV. Jest, to pierwszy odcinek, po którym nie było żadnych nowych zgłoszeń. Camp zastanawia się nad obecnym stanem zdrowia Johnny’ego Gargano, który powrócił do ringu NXT w tym tygodniu, jednak WWE nie opublikowało żadnych informacji na temat jego obecnego zdrowia oraz, czy jest w stanie w stu procentach pracować przed fanami.