Jinder Mahal obronił pas w dark matchu po SmackDown, Cody Rhodes wspomina występ na Battleground 2013 w Buffalo, Motor City Machine Guns o starciu z Bullet Club

» Po zejściu z anteny wtorkowego odcinka WWE SmackDown Live odbył się triple threat dark match, w którym obecny mistrz WWE Jinder Mahal obronił swój tytuł w starciu z Bobbym Roodem oraz Dolphem Zigglerem. Niestety nie wiadomo, dlaczego mistrz WWE pojawił się w kwadratowym pierścieniu bez The Singh Brothers.

» Ring Of Honor World Champion Cody Rhodes niedawno udzielił wywiadu dla Buffalo News, w którym wypowiedział się na temat swojej współpracy z ojcem oraz bratem na gali WWE Battleground 2013, która właśnie odbyła się w Buffalo:

”Aktualnie jestem nowym i odmienionym człowiekiem. W 2013 roku stresowałem się bardziej przed każdym moim występem i było to niewygodne uczucie towarzyszące mi przez cały czas mimo iż ciężko pracowałem na to, aby stanąć w świetle reflektorów jako nowa postać. Nasza rodzina patrzy na ten 20-minutowy pojedynek jak ostatnie stoisko z udziałem Dusty’ego Rhodesa, który następnego dnia ledwo stał na własnych nogach”.

» Ring Of Honor Tag Team Champions Motor City Machine Guns w rozmowie ze Scottem Fishmanem dla Channel Guide Magazine wypowiedzieli się na temat starcia z the Bullet Club na Global Wars:

”Och stary….. Co to będzie za pojedynek. Myślę, że fani wrestlingu spodziewają się czegoś niesamowitego, czegoś zabawnego i z pewnością to wszystko już wkrótce od nas otrzymają. Roster Ring of Honor stara się odpłacić w jak najlepszy sposób każdemu fanowi, który pojawia się na naszych wydarzeniach i płaci ciężko zarobione pieniądze za wejściówki”.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o