Jim Ross zadowolony z przejścia Jeremy’ego Borasha do WWE, Kolejna porażka Madison Rayne w ROH?, Zapowiedź ROH Manhattan Mayhem

» WWE Hall of Famer Jim Ross udzielił wywiadu dla Sportskeeda, w którym wypowiedział się na temat dołączenia Jeremy’ego Borasha do WWE:

”To kolejne świetne posunięcie – powiedział Ross. Nie mogę Ci powiedzieć, kiedy zadebiutuje on w telewizji. Jeremy jest świetny i może robić wiele rzeczy na przykład może pełnić ważną funkcję na zaplecze. Posiada on świetną wiedzą na temat naszego produktu, szaloną etykę, zna się na wypromowaniu postaci co bardzo podziwiam i myślę, że jeśli skupi się na rozwoju NXT, to będziemy świadkami góry złota”.

» W poniższym materiale wideo został zaprezentowany pojedynek z udziałem Mandy Leon oraz Madison Rayne, który odbył się w pierwszej rundzie turnieju Women of Honor, który wyłoni pierwszą mistrzynię kobiet. Jest to 16-osobowy turniej. Do kolejnej rundy awansowała Mandy po wykonaniu Astral Projection, czyli swojego finishera:

» Federacja Ring of Honor ujawniła kilka pojedynków, które odbędą się 3 marca podczas eventu Manhattan Mayhem:

* Cody vs. Flip Gordon (Fans choose the stipulation: Lumber Jack Match, 2 out of 3 Falls, or If Gordon wins, he competes at All In)

* Frankie Kazarian, Christopher Daniels, Scorpio Sky i Shane Taylor vs. Adam Page, The Young Bucks i Marty Scurll (Ultimate Mayhem Match)

* Punishment Martinez vs. Soberano Jr.

* Dalton Castle and Volador Jr. vs. Jay Lethal and Ultimo Guerrero

Swoją obecność także zapowiedziała Tenille Dashwood (Emma).