Jim Ross odnośnie walki wieczoru WrestleManii 35, Riott Squad o debiucie i Elimination Chamber, Eric Bugenhagen debiutuje w NXT TV

» Jim Ross wystąpił gościnnie w podcaście SiriusXM Busted Open, w którym wypowiedział się na temat tegorocznej WrestleManii. Na największej gali roku dojdzie do konfrontacji z udziałem Becky Lynch oraz WWE Raw Women’s Champion Rondy Rousey. Ross w trakcie wywiadu stwierdził, iż ta walka może zamienić się w triple threat match, jeśli Charlotte Flair zostanie dodana.

» Panie z The Riott Squad za pośrednictwem Twittera podzieliły się swoimi przemyśleniami na temat nadchodzącego Elimination Chamber PPV oraz ich debiutu w głównym rosterze, który miał miejsce w zeszłym roku. Sarah Logan oraz Liv Morgan staną przed szansą na zdobycie WWE Women’s Tag Team Titles. Gala EC odbędzie się 17 lutego w Toyota Center w Houston.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo, które pochodzi z kanału WWE Performance Center’s YouTube przedstawiony został debiut Erica Bugenhagena w NXT TV. Ten wrestler przez ponad rok pauzował w powodu kontuzji kolana, ale wszystko wskazuje na to, że powrócił do pełnej sprawności i na dłużej zagości w telewizji NXT: