Jim Ross o heel turnie Reignsa, Drew Galloway o walce Johna Ceny z AJ Stylesem, Ciekawostki z Royal Rumble 2017, Wpis Ericka Rowana i więcej

» Jim Ross za pośrednictwem swojej strony internetowej wypowiedział się na temat heel turnu, którego potrzebuje Roman Reigns:

”Zarówno Kevin Owens jak i Roman Reigns bardzo ciężko pracują na to, aby być szanowanym. Wydaje mi się, że bez względu na to co się stanie, to i tak wkrótce obejrzymy heel turn Romana Reignsa, dzięki któremu stanie się jeszcze większą gwiazdą w WWE. Jeśli Romanowi udałoby się pokonać The Undertakera podczas WrestleManii 33, która odbędzie się w Orlando, to jestem przekonany o tym, że narodzi się nowa gwiazda ze swoim własnym dziedzictwem”.

» TNA Superstar Drew Galloway udzielił wywiadu dla Sports Illustrated’s Extra Mustard, w którym wypowiedział się na temat starcia Johna Ceny z AJ Stylesem, do którego doszło podczas Royal Rumble 2017:

”Po połączeniu kogoś takiego jak John Cena, który nazywany jest ”The Guy” z facetem, który w ciągu ostatnich 10 lat tworzył niesamowite widowiska w swoich walkach z AJ Stylesem, to przepis na sukces jest gwarantowany. AJ Styles jest obecnie uznawany za jednego z najlepszych wrestlerów na świecie, natomiast John Cena ma najlepszy wpływ na fanów zgromadzonych w arenie”.

» WWE ogłosiło, że niedzielna gala PPV Royal Rumble 2017 trwała 1 godzinę 2 minuty i 6 sekund. James Ellsworth był wrestlerem najkrócej przebywającym w ringu, bo aż 15 sekund, tuż za nim uplasował się Enzo Amore – 18 sekund. Najdłużej w ringu walczył WWE United States Champion Chris Jericho – godzinę i 13 sekund, a tuż za nim uplasował się Sami Zayn – 46 minut i 55 sekund.

» Kontuzjowany WWE Superstar Erick Rowan za pośrednictwem twittera opublikował tajemnicze zdjęcie, z którego nic nie wynika:

Jak myślicie, kiedy Erick Rowan powróci do WWE TV?

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera ogłosił, że od 2 do 4 marca w stanie Ohio odbędą się eventy NXT:

Bilety w sprzedaży dostępne będą w najbliższy piątek tj. 3 lutego.