Jim Ross chwali gimmick Matta Hardy’ego, Czy Rich Swann zostanie zwolniony przez WWE?, Laurel Van Ness opowiada o zdobyciu Knockout’s Championship

» WWE Hall Of Famer Jim Ross wystąpił gościnnie w podcaście Sama Robertsa, w którym wypowiedział się na temat Woken Matta Hardy’ego:

”Matt jest wystarczająco długo w biznesie, aby wiedzieć o tym, że niektóre rzeczy są na topie przez pewien czas, a następnie przemijają. Matt dostał jedną szansę, aby udowodnić jak doskonały jest gimmick Woken. Nie przepowiadam mu porażki, podoba mi się sposób w jaki prowadzi swoją postać. Matt jest w stu procentach zaangażowany w swój projekt i czuje go w pełni”.

» WWE COO Triple H oraz jego żona Stephanie McMahon potwierdzili, że jeżeli były WWE Cruiserweight Champion Rich Swann zostanie uznany winnym po incydencie z jego żoną to natychmiast zostanie usunięty z WWE:

”Czekamy na ostateczne rozstrzygnięcie. W naszej firmie panuje zasada zerowej tolerancji, więc aktualnie jest on zawieszony i dopóki sprawa nie zostanie wyjaśniona to tak pozostanie”.

» Obecna Knockouts Champion Laurel Van Ness udzieliła wywiadu dla The Orlando Sentinel, w którym wypowiedziała się na temat zdobycia tytułu Knockout’s po raz pierwszy w swojej karierze:

”Jestem z siebie bardzo dumna, ponieważ jest to coś na co bardzo ciężko pracowałam w ostatnim czasie. To, że posiadam mistrzostwo Knockout’s nie oznacza, że jestem najlepszą zawodniczką na świecie – oznacza to iż federacja ufa mi i wierzy w moje umiejętności. Za każdym razem staram się dać z siebie 110 procent, jestem zdeterminowana oraz podekscytowana tym co mnie czeka w przyszłości”

No Comment.