Jim Ross nie chce powrotu Daniela Bryana, Sasha Banks odnośnie The Revival, John Cena powraca na SmackDown, Nowy ring gear Akiry Tozawy

» WWE Hall of Famer Jim Ross wypowiedział się na temat możliwych występów Daniela Bryana w ringu:

”Wygląda na to, że od pewnego czasu Daniel Bryan publikuje posty na portalach społecznościowych sugerujące o jego powrocie do ringu jednak według mnie to się nie wydarzy. Jego obecny stan zdrowia wyklucza jakiekolwiek występy + musi zadbać o swoje dziecko oraz żonę. Danielu nie zrozum mnie źle. Lepiej będzie jeżeli nie wznowisz swojej kariery mimo iż jesteś jednym z największych talentów na świecie”.

» WWE RAW Women Sasha Banks za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat występu byłych mistrzów tag teamowych WWE NXT The Revival podczas najnowszego odcinka Main Event:

» WWE Superstar John Cena opublikował wpis na swoim oficjalnym profilu na Twitterze dotyczący powrotu na SmackDown Live, który będzie miał miejsce w przyszłym tygodniu:

» Podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW w nowym ring gearu zadebiutował Akira Tozawa, który na gali WWE PPV Great Balls Of Fire zmierzy się z Nevillem o WWE Cruiserweight Championship:

Zapraszamy do przeglądania, rejestrowania oraz udzielania się na forum WrestleFans.