Jessika Carr oficjalnie na SmackDown Live, Drobny uraz Tessy Blanchard, Gwiazda NXT UK kontuzjowana?

» Jak się okazuje Jessika Carr otrzymała propozycję przenosin do głównego rosteru na SmackDown Live. Po zejściu z anteny ostatniego odcinka NXT TV w Full Sail University miało miejsce oficjalne pożegnanie „sędziny”, która podziękowała wszystkim za wsparcie oraz czas spędzony w NXT. Warto dodać, że Jessika jest pierwszą kobietą, która pełni funkcję pełnoetatową w WWE jako sędzia. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z pożegnania Carr z żółtym brandem:

» Podczas gali organizowanej przez federację Revolution Pro Wrestling urazu oka doznała Tessa Blanchard, która chwilowo została wycofana z występów na ringu. W związku z tym jej obecność na sobotnim wydarzeniu WrestleCade stała pod wielkim znakiem zapytania. Tessa miała być częścią Fatal Four Way Matchu z udziałem Valkyrie, Rosemary oraz Jordynne Grace.

» WWE NXT UK Superstar Ilja Dragunov opuścił kilka eventów w tym walkę wieczoru na gali wXw, gdzie miał się zmierzyć z Alexanderem Wolfem. Jak się okazuje Ilja zmaga się z urazem, który aktualnie nie jest znamy, ale nie pozwala mu na czynne uczestnictwo w eventach wrestlingowych. Na stronie WWE nie pojawiła się informacja w sprawie obecnego stanu zdrowia wrestlera NXT UK, ale wydaje się, iż wkrótce otrzyma zielone światło od lekarzy.