Jerry Lynn przejdzie operację szyi, Push dla Evy Marie, Wydarzenia z SmackDown, Triple H odpowiada na pytania fanów, Jushin Liger i wiele więcej!

* Jerry Lynn przejdzie dzisiaj poważną operację szyi. Do zabiegu dojdzie w Nashville. Cel 16 tys. dolarów został osiągnięty w niespełna 65 godzin, a to wszystko za sprawą kampanii ”The GoFoundMe”. Z tego co wiemy, to Chris Jericho podarował swojemu przyjacielowi 2 tysiące. Lynn obiecał, że jeżeli kwota, którą uda mu się uzbierać na operację przekroczy 16 tys, to ofiaruje nadwyżkę organizacji charytatywnej w Tennessee.

* Jakiś czas temu urzędnicy WWE planowali podarować ogromny push Lanie, lecz wszystko uległo zmianie i w miejsce byłej managerki Ruseva wskoczy Eva Marie.

* W ostatnim czasie sporo mówi się o tym, że wkrótce w dywizji kobiet WWE zostanie dodany Divas Tag Team Title.

* Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbyły się podczas najnowszego odcinka WWE SmackDown:

Mark Henry & Prime Time Players vs The New Day

Charlotte vs Naomi

Stardust vs Zack Ryder

Roman Reigns vs Rusev

* Z najnowszych doniesień wynika, że 8 stycznia 2016 roku zostanie wydany film poświęcony WWE Hall of Famerowi Roddy’emu Piper’owi pt ”The Masked Saint”. Akcja w filmie jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia emerytowanego pro wrestlera, który zostaje pastorem małego miasteczka, a w tajemnicy dorabia sobie jako zamaskowany wrestler.

* Poniżej przedstawiamy wideo, w którym Tyler Breeze wypowiada się na temat swojego przeciwnika Jushina Ligera, z którym zmierzy się 22 sierpnia na gali Takeover:

* W tym tygodniu Triple H wziął udział w Q&A, w którym odpowiedział na wszystkie pytania dotyczące starć o WWE NXT Women’s Championship Match: Sasha Banks vs Bayley oraz WWE NXT Championship: Finn Balor vs Kevin Owens.

Triple H zdradził, że w przyszłym tygodniu Bayley pokona Becky Lynch w starciu o miano pretendentki do WWE NXT Women’s Championship i na gali PPV Takeover zmierzy się z obecną mistrzynią Sashą Banks.

Hunter przyznał, że gala Takeover zapowiada się bardzo interesująco chociażby z tego względu, że legenda japońskiego wrestlingu Jushin Liger zmierzy się z pyszałkowatym Tylerem Breezem, w którym drzemie ogromny potencjał.

Hunter wyjawił, że mini-tour w którym udział wezmą uczestnicy WWE Tough Enough będzie emitowany na żywo z WWE Performance Center. Po czym powiedział, że na obecną chwilę trudno jest mu wytypować, któregoś z uczestników, który mógłby zrobić konkurencję w WWE, jednakże uważa, że kilku z uczestników posiada duży potencjał na zostanie przyszłością federacji. Rada dla tych, którzy zostali już wyeliminowani. Jeśli naprawdę chcecie zostać przyszłością WWE, to z pewnością wkrótce tego dokonacie.

Następnie tymi słowami Triple odpowiedział na pytanie dotyczące Rondy Rousey. Sporo mówi się o tym, że Ronda uwielbia to co obecnie robi, ale my jesteśmy jej wielkimi fanami, możliwość pojawienia się jej w ringu WWE oczywiście istnieje, ale czy tak się stanie tego nie wiemy. Dodał, że na obecną chwilę Ronda Rousey jest najgorętszym towarem w sporcie, po czym pogratulował jej zwycięstwa na gali UFC 190.

* Poniżej przedstawiamy zapowiedź wideo wrestlera, który wkrótce zadebiutuje na specjalnej gali NXT Takeover: Brooklyn. Wiadomo o kim mowa 🙂