Jerry Lawler na temat kobiecego Royal Rumble, debiutu gwiazdy UFC Rondy Rousey w ringu WWE oraz zabawnej interakcji z Paige

WWE Hall of Famer Jerry ”The King” Lawler w swoim najnowszym podcaście wypowiedział się na temat historycznego Women’s Royal Rumble Matchu oraz powrotu do ringu na to wydarzenie Trish Stratus, Lity i Michelle McCool przy czym zaznaczył, że było to niesamowite przedsięwzięcie:

”The Women’s Royal Rumble pokazało to co najbardziej kocham w wrestlingu. Uwielbiam oglądać ludzi z przeszłości, którzy niespodziewanie pojawiają się w ringu na gali Royal Rumble. To było historyczne wydarzenie i z pewnością każda z zawodniczek odczuwała sporą presję, ponieważ mają tylko jedną szansę, aby zrobić dobre wrażenie i myślę, że panie przeszły same siebie, więc jestem z nich zadowolony. Powracające zawodniczki prezentowały się świetnie, a sam pojedynek był bardzo dobry. Byłem jednocześnie podekscytowany i zaskoczony takimi niespodziankami jakie doświadczyliśmy w trakcie tej gali. Cały Women’s Royal Rumble był świetny i miał sens”.

Podczas gali PPV Royal Rumble w ringu zadebiutowała była zawodniczka UFC oraz gwiazda Hollywood, która zapowiedziała swój występ na tegorocznej WrestleManii 34:

”Ona jest osobą znaną na całym świecie prawie tak samo jak John Cena, który robi niemalże wszystko. Ronda jest bardzo rozpoznawalna poza światem wrestlingu i ostatni czytałem słowa wypowiedziane przez prezesa UFC Dane White odnośnie Rondy, który wyjawił, że jest bardzo szczęśliwy, ponieważ od samego początku wiedział iż była mistrzyni UFC jest wielką fanką wrestlingu, a jej marzeniem było dołączenie do WWE”.

Zabawna interakcja z Paige:

”Gdy szedłem korytarzem do cateringu, to zauważyłem przechodzące dwie młode panie. Były to Paige oraz Kelly Kelly. Od jakiegoś czasu nie miałem okazji obserwować jej poczynania, więc byłem mile zaskoczony jak mnie przytuliła, a następnie opowiedziała Kelly Kelly o naszej śmiesznej sytuacji, która pojawiła się w internecie. Przez cały czas, kiedy masz okazję obserwować to co się dzieje w ringu podczas walki to nie masz pojęcia kiedy ktoś zrobi Ci zdjęcie i akurat ja zostałem uchwycony w momencie, gdy spojrzałem na tyłek Paige. Wszyscy w szatni śmialiśmy się z tej sytuacji”.