Jeff Jarrett wznowi Global Force Wrestling?, Heel turn gwiazdy SmackDown, Niezrozumienie Larsa Sullivana, Specjalne intro z okazji 25-lecia RAW

» Po dwumiesięcznej przerwie, Jeff Jarrett wraca na wrestlingową scenę. Jak udało nam się dowiedzieć, spotkał się niedawno z Music City Bowl, którzy bardzo mocno wspierali projekt Global Force Wrestling. Ostatnio organizowali oni meet&greet na którym właśnie uczestniczył m.in. Jarrett, zawodnicy znani z GFW a także Ricky „The Dragon” Steamboat i Jerry „The King” Lawler. Urzędnicy Music City Bowl spotkali się osobiście z Jarrettem, aby nakłonić go do powrotu GFW, gdyż organizowane przez nich wspólne imprezy cieszyły się sporym zainteresowaniem. Podczas tego spotkania, Jeff wyraził również wyrazy podziękowania dla Vince’a McMahona, który pomógł mu zwalczyć alkoholowy nałóg. Czy dojdzie zatem do powrotu Global Force Wrestling? 50-letni Jeff Jarrett jest ponoć dobrej myśli.

» Zarząd WWE szykuje się ponoć do heel turnu Tye’a Dillingera. Zawodnik na ostatnim live evencie przegrał z Sin Carą, a jak przekazuje publiczność, Dillinger grał w tej walce rolę złego gościa. Chcielibyście zobaczyć Dillingera jako heela na SmackDown Live?

» Ciekawego tweeta opublikował niedawno Lars Sullivan. Otóż napisał on, że ma zamiar zranić ludzi itp. Jak się potem okazało, tweet zniknął i pojawił się nowy w którym gwiazda NXT sprostowała, że chodziło o Aleistera Blacka i Killiana Daina.

» Na oficjalnym kanale WWE pojawiło się pierwsze w historii intro RAW z obecnymi gwiazdami:

Podoba Wam się takie połączenie? 😉