Jeff Hardy zmierzy się z Brockiem Lesnarem?, Napływ wrestlerów z Indii do WWE?, Tamina Snuka i Nia Jax mistrzyniami po FastLane?

» WWE SmackDown Superstar Jeff Hardy przez ponad 20 lat pracy na ringu miał okazję pracować niemalże z całym rosterem. Jednym z przeciwników Jeffa, z którym chciałby się skonfrontować jest WWE Universal Champion Brock Lesnar, z którym miał okazję walczyć w 2002 roku, kiedy to The Beast zadebiutował w federacji:

“Zmagałem się prawie z każdym, o kim kiedykolwiek marzyłem. Ale zanim zdecyduje się przejść na emeryturę, to chciałbym stoczyć pojedynek jeden na jednego z Brockiem Lesnarem. Chcę jeszcze raz się z nim zmierzyć, ponieważ on jest maniakiem, dziwakiem. Chcę walki z nim zanim zdecyduje się odejść z federacji oraz całego świata wrestlingu”.

» Federacja World Wrestling Entertainment opublikowała listę gwiazd indyjskiej sceny niezależnej, które być może wkrótce podpiszą kontrakt z WWE. Kilku uczestników tryoutu WWE pracuje w szkole prowadzonej przez The Great Khaliego. Pierwszy obóz szkoleniowy prowadzony jest przez WWE Performance Center Head Coach Matta Blooma razem z Robbie Brooksidem, Sarah Stock, Hartley Jackson, Darryl Sharmą oraz WWE NXT UK Superstar Jinny, Kavita Devi, Saurav Gurjar, Rinku Singh. Osobami promującymi WWE w Indiach są The New Day.

* Sunil Kumar, Ali Akbar, Rajpal Phelwan, Sanjana George, Pawan Kumar, Rimee Sharma, Shweta Rathore, Ankur Baliyan, Gurvinder “Shanky” Singh.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Sarah Schreiber przeprowadziła wywiad z Nia Jax oraz Taminą Snuką odnośnie ich zwycięstwa nad WWE Women’s Tag Team Champion Sashą Banks oraz walką na FastLane:

“The Samoan Slaughterhouse przechwyci tytuły WWE Women’s Tag Team w najbliższą niedzielę – powiedziała Nia Jax. Wszyscy mówią o tym, jak ciężko pracujemy i jak bardzo zasługujemy na tytuły mistrzowskie. Nikt tak naprawdę nie wie, jak wygląda nasz trening i ile wysiłku wkładamy w to, co robimy. Czy zasługujemy na tytuły mistrzowskie? Tak, tak, tak, zasługuje na to. Prawda?”.