Jeff Hardy – rozprawa sądowa, Vince McMahon zadowolony z finansów WWE, Triple Threat Match na RAW

» 16 lipca w Północnej Karolinie odbędzie się rozprawa odnośnie zatrzymania wrestlera SmackDown, Jeffa Hardy’ego. 3 maja 2019 roku doświadczony pracownik WWE został aresztowany przez policję, a 11 maja 2020 roku miało dojść do rozprawy sądowej, jednak w wyniku panującej pandemii koronawirusa została ona przesunięta na dalszy termin. Jak wiadomo Jeff Hardy przez pewien okres nie występował w ringu WWE z powodu kontuzji. W ostatnim czasie zawitał na SmackDown. Wiele wskazuje na, to że najbliższym rywalem Jeffa będzie Sheamus.

Podczas przyszłotygodniowego odcinka SmackDown zostanie wyemitowany “Odcinek Czwarty: Powrót!”

» Prezes federacji World Wrestling Entertainment, Vince McMahon wypowiedział się na temat sytuacji finansowej swojej firmy:

Wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2020 roku były dobre i wybuch pandemii koronawirusa w żaden sposób nie wpłynął na nasze zarobki. Znajdujemy się w niecodziennej sytuacji, która wymaga od nas wyjątkowej zwinności oraz kreatywności. Odpowiednia wydajność oraz sprawność zapewni nam długoterminową wartość. Podejmujemy wszelakie środki ostrożności w celu ochrony zdrowia naszych wykonawców/pracowników. Produkujemy treści i staramy się angażować w nie fanów zgromadzonych w domach przed telewizorami. Skutecznie działamy w zmieniającym się środowisku.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Drew Gulak opowiada o pracy w turnieju CWC, Tryoucie WWE, Gimmicku polityka, Timothym Thatcherem oraz rezerwacji nazwy Catch Point

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła, że podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW odbędzie się trzyosobowe starcie. Udział w nim wezmą uczestniczki Women’s Money in the Bank Ladder Matchu, czyli Asuka, Nia Jax oraz Shayna Baszler. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że w walkę zaangażowana będzie RAW Women’s Champion Becky Lynch – podaje PWInsider.com.