Jeff Cobb wciąż wolnym agentem, Panowanie Riho dobiegło końca, Jon Moxley zarejestrował własne znaki towarowe, Oglądalność Dynamite i NXT

» Podczas ostatniego odcinka AEW Dynamite, w All Elite Wrestling zadebiutował Jeff Cobb, znany wcześniej z występów w Lucha Underground, czy Ring of Honor. Jest to także były olimpijczyk w zapasach w stylu wolnym. Pod koniec środowego Dynamite zaatakował on Jona Moxley’a wspierając grupę Inner Circle, a za tydzień zawalczy z Jonem Moxley’em w starciu 1 vs 1. Warto jednak wspomnieć, że Jeff Cobb nie podpisał kontraktu z AEW i wciąż jest wolnym agentem. Ponoć został on zatrudniony tylko na jeden program, pomimo tego, że Cody Rhodes chciał go mieć w rosterze na pełen etat.

» Również w ostatnim odcinku Dynamite, Nyla Rose pokonała Riho i została nową mistrzynią kobiet AEW. Spotkało się to z mieszanymi reakcjami. Części osób nie podobało się to, że tytuł kobiet zdobyła osoba, która zmieniła swoją płeć. W obronie Rose stanął chociażby komentator AEW, Jim Ross oraz wrestler Dustin Rhodes. Warto przy okazji wspomnieć, że Nyla Rose przeszła tym osiągnięciem do historii wrestlingowego main streamu jako pierwsza osoba, które udało się zdobyć tytuł po zmianie płci.

» Na początku lutego, Jon Moxley postanowił zarejestrować swój ring name oraz pseudonim (red. Mox) jako znak towarowy.

» Na koniec jeszcze liczbowo – ostatnie Dynamite na TNT obejrzało 817,000 widzów, natomiast NXT na USA Network 757,0000 widzów. W przypadku złoto-czarnego brandu, było to ostatnie show przed dzisiejszym NXT Takeover: Portland.