James Ellsworth na temat szansy otrzymanej od WWE, Była TNA Knockout w WWE, Tony Nese chwalony przez urzędników WWE, Cameron na temat przygody ze sceną niezależną, Adam Rose wspomina swój pobyt w WWE, James obecny na SmackDown Live

» James Ellsworth udzielił wywiadu dla CBS Boston, w którym wypowiedział się na temat title shota otrzymanego od WWE:

”Cieszę się, że stało się to teraz, a nie pięć czy dziesięć lat temu. Gdyby to nastąpiło pięć lat temu, to nie sądzę abym był odpowiednio przygotowany w tym czasie. Oczywiście, że jestem zdenerwowany. Dziś na SmackDown Live zmierzę się z najlepszym wrestlerem na świecie AJ Stylesem, który jednocześnie jest WWE World Heavyweight Championem. Staram się zachować spokój, ale jestem pewien iż będę zdenerwowany w dniu starcia”.

» Portal PWInsider.com donosi, że była TNA Knockout Sarah Stock (Dark Angel, Sarita) pracowała wczoraj na RAW w roli producenta.

» Według najnowszych doniesień urzędnicy WWE są pod ogromnym wrażeniem Tony’ego Nese oraz tego jak zaprezentował się w starciu z RAW Cruiserweight Championem TJ Perkinsem. W niedalekiej przyszłości otrzyma on title shota.

» Była Diva WWE Cameron udzieliła wywiadu, w którym wypowiedziała się na temat pracy na scenie niezależnej:

» Bill Apter przeprowadził wywiad z Adamem Rosem, który wypowiedział się na temat swojego pobytu w WWE NXT:

» Poniżej przedstawiamy materiał wideo, w którym widać w jaki sposób James Ellsworth przybył na miejsce, w którym odbywa się dzisiejszy odcinek SmackDown Live: