Jakub Pešek promuje eventy MZW oraz VcV, James Ellsworth w Bischoff on Wrestling, Nowy sponsor TNA? Pierwsze wpisy Paige po operacji, Konflikt na linii Corgan vs TNA

» Jeden z redaktorów naszej strony przeprowadził wywiad z Jakubem Pesekiem, czyli sędzią z Czech, który wkrótce zadebiutuje w Maniac Zone Wrestling. Poniżej przedstawiamy najciekawsze wypowiedzi:

Wkrótce zadebiutujesz w federacji Maniac Zone Wrestling. Co czujesz?
Soon to debut in Maniac Zone Wrestling. What do you feel?

”Po prostu czuję się dobrze. Kocham MZW i jestem bardzo podekscytowany, że mogę być na MZW Revolution. Nie mogę się doczekać 5 listopada”.

I just feel good. I love MZW and I am very exciting to be on MZW Revolution. I can’t wait on the 5th of November.

Czy jest jakaś różnica między wrestlingiem występującym w Polsce i Czechach?
Is there a difference between wrestling in Poland and the Czech Republic?

”Nie wiem, ponieważ oglądam polski wrestling od kilku miesięcy, ale jestem facetem z Czech i kocham czeski wrestling. Moja przygoda zaczęła się w moim domu w Czechach i nigdy nie skończy. Jestem zadowolony z możliwości pracy w polskiej organizacji, ponieważ jest to kolejny krok we współpracy VcV i MZW. Każdy pokaz wrestlingowy jest lepszy niż poprzednie i to nie ma znaczenia, czy jest on w Czechach, czy w Polsce. Mamy ten sam pomysł, ten sam cel. Jestem bardzo zadowolony z tej relacji”.

I don’t know because I can watch Polish wrestling for few months but I am Czech guy because I love Czech wrestling. I started here, at home in the Czech Republic and I will never quit. I am happy for working with wrestling organization in Poland because it is somethogn new for VcV and for MZW. Every wrestling show is better than before and it doesn’t matter if it is in the Czech or Poland. We have got the same idea, the same goal and it is to be better and better. I am happy very happy with this relationship.

Czego możemy spodziewać się po VcV Czech Pride?
What can we expect from VcV Czech Pride?

”VcV Czech Pride będzie pierwszym show w historii po zakończeniu sezonu VcV. Odbędzie się w Pradze i w Pradze zawsze odbywa się wielkie show. Będę tam w Pradze, będą tam wielkie pojedynki, magiczna atmosfera. Jesteśmy bardzo dumni z czeskiego wrestlingu i zrobili wszystko co w naszej mocy, aby nasi fani byli podeskcytowani oraz szczęśliwi”.

VcV CZECH PRIDE it’s gonna be the first show after VcV season in history. It will be in the Prague and in Prague it’s always the great show. I will be there in the Prague and there will be the huge matches, magic atmosphere and the best what we do today. We are very proud to be Czech wrestling and we will give the best what is in our power to make our fans exciting and happy.

Czy znasz jakieś słowa po polsku?
Do you know any words in Polish?

”Tak, naprawdę kocham Polskę: Byłem w Krakowie i Warszawie. Znam takie słowa jak: dziękuję oraz szukam, ale to drugie słowo ma trochę inne znaczenie w naszym języku”.

Yeah, really I love Poland: I was in Krakow and Warzawa. I know these words: „dziękuję ” and ” Szukam ” but the second word it si little different meaning in our language 😀

» W najnowszym odcinku podcastu Bischoff on Wrestling pojawił się człowiek, który aż dwukrotnie w bardzo krótkim czasie pokonał AJ Stylesa, a jest nim James Ellsworth! Poniżej przedstawiamy najciekawsze wypowiedzi:

Wypowiedz się na temat współpracy z AJ Stylesem w walce o WWE World Championship:

”Moim skromnym zdaniem jest on najlepszym wrestlerem na całym świecie. To był zaszczyt oraz wielka przyjemność. Niesamowity facet”.

Reakcja Vince’a McMahona po twojej walce:

”We wtorek po pojedynku uścisnął mi dłoń i powiedział – Dobra Robota! Od niego zaczyna się świat. Darzę go wielkim szacunkiem. On jest numerem 1 w branży, ale nigdy nie spodziewałem się, że otrzymam szansę na rozmowę z nim”.

» Wczoraj w internecie pojawiła się informacja o tym, że Anthem (Anthem Sports & Entertainment Corp) chce zostać sponsorem federacji Total Nonstop Action i spłacić wszystkie długi.

» WWE Superstar Paige za pośrednictwem Twittera opublikowała pierwsze wpisy po operacji dotyczące rehabilitacji:

”Moja miłość. Tam, gdy się obudziłam. Kwiaty nie były w pokoju, za to było tam wszystko co jest czarne, wszystko co mi się podoba. Prawdziwa miłość właśnie tam. Dziękuję @NatbyNature za poświęcenie czasu. Operacja przebiegła bez żadnych komplikacji. Przepuklina była większa niż się spodziewano, a moja szyja teraz jest wyprostowana i umieszczono w niej 3 śruby. Fotki wkrótce. Dziękuję Dr. Uribe”.

» PWInsider donosi również że rozprawa pomiędzy Corganem a TNA została przesunięta na 26 października. Nie wiadomo, dlaczego została zmieniona data. Corgan podobno chciał 6 przysięgłych do zbadania sprawy.