Jakie walki zobaczymy na TNA Slammiversary?, Program o Dusty Rhodesie, Wiemy już kto weźmie udział w tegorocznej edycji Tough Enough i wiele więcej!

» Jak się okazuje, pojedynek o mistrzostwo TNA World Heavyweight pomiędzy Kurtem Angle, a Ethanem Carterem III nie odbędzie się na tegorocznej gali Slammiversary, a na jednym z odcinków Impact Wrestling, który prawdopodobnie zostanie wyemitowany 1 lipca. Jeśli okazałoby się to prawdą to jest jeszcze szansa, że na Slammiversary zobaczymy rewanż o ten tytuł. Oficjalnie zapowiedziano jedną walkę na tę wielką galę – jest to starcie pomiędzy Magnusem i James’em Stormem. Inne, która najprawdopodobniej także się na niej odbędą to:

The Wolves vs The Dirty Heels o wakujące pasy TNA World Tag Team Championship

Low Ki vs Grado vs Tigre Uno o wakujący pas TNA X-Division Championship

Brooke vs Awesome Kong vs Taryn Terrell o pas TNA Knockouts Championship

» WWE Network przyjrzy się karierze zmarłemu niedawno Dusty’emu Rhodesowi w specjalnym programie – „Celebrating The Dream”, który będzie trwał godzinę i odbędzie się w najbliższy poniedziałek po emisji RAW.

» Ostatni odcinek WWE SmackDown obejrzało w telewizji 2 611 milionów osób, co jest awansem w porównaniu z poprzednim tygodniem, kiedy to niebieską tygodniówkę obejrzało 2 350 milionów widzów.

» Zakończyły się przygotowania do nowej edycji WWE Tough Enough i tym samym poznaliśmy już 13. finalistów, których losy będziemy mogli śledzić już wkrótce na ekranach naszych monitorów. Oto ona:

Alexander Frekey of Dallas, TX

Amadna Saccomanno of Yorktown Heights, NY

Darla Berenato of Los Angeles, CA

Dianna Dahlgren of Spokane, WA

Gabi Castrovinci of Southington, CT

Giorgia Piscina of Brisbane, Australia

Hank Avery Jr. of Macon, GA

Joshua Bredi of Thornton, CO

Mad Abdel Hamid of Los Angeles, CA

Patrick Clark of Washington, DC

Sara Lee of Hope, MI

Tanner Saraceno of Boiling Springs, SC

Zamkariah Loupe of Bayuo Bluff, LA

» Natomiast pierwszego dnia przygotowań do kolejnej edycji Tough Enough, jeden z uczestników – Nicholas Cuffari zasłabł i został przebadany w karetce. Poniżej znajdziecie materiał video o tym zdarzeniu:

» Neville wypowiedział się ostatnio w jednym z wywiadów na parę ciekawych tematów:

Z kim chciałby pracować – Chciałbym w pewnym momencie zmierzyć się z Cesaro. Jest to facet który walczył kilka razy w NXT i znam go od dłuższego czasu. Są to także Daniel Bryan, Tyson Kidd i Kevin Owens… wiesz, mamy wiele historii w NXT.

Dlaczego nazwał swój finisher „Red Arrow”? – The Red Arrows to akrobatyczna dywizja w Royal Air Force w Anglii. Pamiętam, że jako dziecko chodziłem oglądać Red Arrows. Uważam, że byli oni podobni do brytyjskich wrestlerów.

Kto wygra rewanż pomiędzy Kevinem Owensem, a Johnem Ceną? – To z pewnością ekscytujący czas dla Kevina. On reprezentuje NXT, a John – RAW i SmackDown, więc trudno wytypować. Myślę, że gdybym miał wybrać, wybrałbym na ten czas Johna, ponieważ Kevin raz już wygrał.

Plotki o gimmicku „Mighty Mouse” – Nie ma w tym prawdy. Chyba byłem tym bardziej zaskoczony, niż ktokolwiek inny. Czasami pojawiają się takie najdziksze rzeczy i to właśnie było jednym z takich rzeczy, było to bardzo zabawne w tamtym czasie.

» John Hennigan, który w WWE występował jako John Morrison, a w Lucha Underground jako Johnny Mundo, zagra główną rolę w filmie „Diablo Steel”. Będzie to horror z dużą domieszką akcji. Hennigan wcieli się w rolę wrestlera, który zostaje uwięziony w czyśćcu, aby sprzedać swoją duszę diabłu. Musi powrócić z martwych i uratować życie jego rodzinie oraz przyjaciół przed gangiem motocyklowym, który go zamordował. Zapowiada się ciekawie, a oto plakat filmu o którym mowa:

Premiera filmu odbędzie się w 2016 roku.

» Na koniec wyniki z pierwszego live eventu nowej federacji Jeffa Jarretta – Global Force Wrestling: http://mywrestling.com.pl/gfw-grand-slam-tour-1-12-06-15-wyniki-video/

A, już dzisiaj drugi live event, który odbędzie się w Knoxville. Wyniki podobnie jak w przypadku pierwszego eventu, zostaną wrzucone na MyWrestling! 🙂

 

No Comment.