Jak wygląda przyszłość Paige?, Przykry wypadek z udziałem Vadera, Swoggle chce powrócić do WWE

» WWE Women Paige w zeszłym roku nabawiła się groźnie wyglądającego urazu szyi, a także dwukrotnie została zawieszona z powodu naruszenia polityki Wellness. Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że na obecną chwilę WWE nie ma w planach włączenie byłej Divas Champion do TV ze względu na to co się stało z udziałem Alberto El Patrona, który w jednym z wywiadów wyjawił, że jego żona po odejściu z WWE będzie mogła powrócić do ringu. Jednak istnieje także możliwość pozostania zawodniczki w federacji ze względu na jej udział w filmie ”Fighting with My Family”.

» Portal F4WOnline.com donosi, że podczas 45-lecia Tatsumi Fujinami show w Korakuen Hall w Japonii Vader upadł na ringu i zemdlał, a następnie został opatrzony przez służby medyczne. Warto dodać, że ten utytułowany zawodnik wystąpił w Six Man Tag Team Matchu. Vader pojawił się później na evencie i wyjawił, że czuje się dobrze, lecz nie wiadomo, czy będzie on w stanie pojawić się w sobotę oraz niedzielę na eventach. Za pośrednictwem Twittera Vader wyjawił, że ten incydent nie miał nic wspólnego z jego sercem:

» Były WWE Superstar Swoggle udzielił wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard, w którym wypowiedział się na temat tego co chciał zrobić podczas pobytu w WWE:

”Bardzo chciałbym stworzyć historię z udziałem Anonimowego Dyrektora Generalnego. W przeszłości miałem odgrywać rolę szefa na Monday Night RAW jednak jak się okazało taka sytuacja nie miała miejsca :/ Mam nadzieję, że kiedyś będę mógł powrócić do federacji, gdyż jak to się mówi. Nigdy nie mów nigdy”.

No Comment.