Jak będzie wyglądał dzisiejszy odcinek Friday Night SmackDown?

Jak informowaliśmy Was dzisiaj, zbliżający się odcinek Friday Night SmackDown będzie skupiony na postaci The Undertakera. Zatytułowany został “Tribute To The Undertaker”, a wielu fanów zastanawia się jak dokładnie będzie to wyglądać.

W ostatnich dniach trwały bowiem testy na obecność koronawirusa w organizmie pracowników WWE i z tego co wiadomo, kilku (a być może nawet kilkunastu) z nich otrzymało wynik pozytywny. Wśród tych osób jest m.in. Renee Young, czy jak się dzisiaj okazało, znany wszystkim producent Jamie Noble. Informacje te pokrzyżowały plany nagraniowe WWE i przykładowo, nagrania RAW, które miały odbyć się dzisiaj w Performance Center, zostały przesunięte.

W chwili obecnej trwają jednak nagrania SmackDown, z których część materiałów może zostać wykorzystana podczas dzisiejszego odcinka na USA Network. Plan jest taki, aby mniej więcej połowa była skupiona na Undertakerze, a druga połowa gali toczyła się normalnie. Co prawda z oficjalnej zapowiedzi SmackDown na stronie WWE znikły takie atrakcje jak walka AJ Stylesa z Drew Gulakiem, segment Sheamusa, czy Brauna Strowmana, ale mówi się o tym, że podczas dzisiejszej emisji SmackDown zobaczymy na pewno Jeffa Hardy’ego i Matta Riddle’a. Jak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się o tym za kilka godzin!