Jade vs UFC Fighterka, Druga walka Pre-show Payback poznana, Triple H wypowiada się na temat Romana Reignsa

* Podczas WWE Tournee po Europie były mistrz WWE World Heavyweight Triple H udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat pojedynku z Romanem Reignsem, który odbył się na WrestleManii 32:

Wiecie, dla mnie było to bardzo wymagające wyzwanie, ponieważ Roman jest unikalną postacią w tym biznesie, a z charakteru przypomina mi Johna Cene, czy kogoś w jego stylu. Spędziłem bardzo dużo czasu na wypromowaniu gimmicku Reignsa i do pewnego momentu byłem z niego bardzo zadowolony, lecz to nagle uległo zmianie. Może to wam się wyda śmieszne, ale gdy teraz oglądam występy Romana Reignsa, to mam problem z dostrzeżeniem w nim jakiś pozytywnych zmian. Udało nam się poprowadzić bardzo ciekawy feud zakończony na WrestleManii równie udaną walką, z której byłbym zadowolony, gdyby nie jej końcowy rezultat.

* Strona wwe.com informuje, iż walka Barona Corbina z Dolphem Zigglerem będzie miała miejsce przed galą, a mianowicie w pre-show.

* Ubiegłej nocy w Cleveland, OH odbył się event zorganizowany przez federacje AIW ”Girls Night Out 17”, w którym UFC Fighterka zmierzyla się z TNA Superstar Jade. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z pojedynku: