Ivelisse wyjawia szczegóły dotyczące polityki wrestlingowej, Nick Jackson zdradza szczegóły inwazji na WWE, Poważne problemy Katsuya Kitamury

» Ivelisse udzieliła wywiadu, w którym wypowiedziała się na temat polityki panującej na backstage’u w świecie wrestlingu:

”Podczas mojego pobytu w NXT i TNA ciężko było mi zrozumieć całą politykę, więc kiedy odkryłam co się dzieje w TNA to stwierdziłam, że jest to coś podobnego do liceum. To coś, co nie było dla mnie naturalnie, więc musiałam nauczyć się wielu potrzebnych rzeczy. No cóż w TNA sporo osób uważało, że świetnie radzę sobie w ringu, jednak coś poszło nie tak, nie miałam wystarczająco dużo rozmów/wywiadów. Ja skupiałam się na swoich występach w ringu, a moja rywalka na współpracy z fanami, przez co była bardziej promowana i to właśnie jest polityka wrestlingu. Nie ważne jak się jest dobrym, ważne jak potrafisz integrować się z fanami”.

» Nick Jackson z The Young Bucks wystąpił w podcaście Talk Is Jericho, w którym wyjawił, że inwazja z udziałem gwiazd ROH na WWE miała odbyć się na WrestleManii 33 razem z The Hardy Boyz, aby promować ROH oraz Impact Wrestling:

”Człowieku przez długi czas to planowaliśmy. Myślę, że nawet dłużej niż przez pół roku. Właściwie zamierzaliśmy, to zrobić razem z The Hardy Boyz. Mieliśmy być poza WrestleManią i mieliśmy coś zrobić szczególnego z The Hardys. Mieliśmy zamiar zjawić się na WrestleManii, wejść po drabinie i ukraść ich tytuły mistrzowskie. Miało to doprowadzić do sprzeczki”.

» Federacja NJPW poinformowała, że Katsuya Kitamura został zmuszony do zrobienia sobie przerwy od występów na ringu, ponieważ zmaga się z problemami neurologicznymi. Pojawiły się one, ponieważ wrestler z Japonii niedawno zmagał się z urazem wstrząsu mózgu. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy będzie mógł powrócić do czynnych występów ringowych.