Istotna zmiana w karcie walk WrestleManii 32, Hell in a Cell Match walką wieczoru?, Posąg Dusty’ego Rhodesa, NXT wydłużone do 2 godzin

» Na początek dość istotna informacja, jeśli chodzi o kartę walk WrestleManii 32. Otóż na niektórych reklamach w Dallas zapowiadających tegoroczną WrestleManię podana jest informacja, iż walka Romana Reignsa z Triple H’em będzie… No Disqualification Matchem. Poniżej dwa dowody:

Najprawdopodobniej potwierdzenie tego dostaniemy bezpośrednio na gali w niedzielę.

» Poniżej zaś zdjęcie posągu Dusty’ego Rhodesa wraz z członkami rodziny Rhodes i gwiazdami WWE, który jest kolejnym po Andre the Giancie, Ultimate Warriorem i Bruno Sammartino:

» A, tak prezentuje się na chwilę obecną stadion na którym odbędzie się tegoroczna WrestleMania:

Robi wrażenie, prawda? 😉

» Wiadomo już też, że na WrestleManii oprócz wykonania hymnu Stanów Zjednoczonych przez grupę Fifth Harmony, znany artysta Flo Rida zaśpiewa utwór „My House”, który jest theme songiem tegorocznej największej gali roku.

» Jak się okazuje walką wieczoru WrestleManii 32 może być jednak Hell in a Cell Match pomiędzy Undertakerem i Shanem McMahonem, a nie jak wcześniej zakładano – pojedynek o pas mistrzowski WWE World Heavyweight pomiędzy Triple H’em i Romanem Reignsem. Nie jest to jeszcze potwierdzona informacja i tak jak w przypadku stypulacji No DQ Match w walce Huntera z Reignsem, dowiemy się o tym najprawdopodobniej dopiero w niedzielę.

» Randy „The Viper” Orton obchodzi dziś swoje 36 urodziny. Wszystkiego Najlepszego! 😉

» Z powodu rosnącej popularności NXT, a także coraz bogatszego rosteru tego programu, WWE postanowiło wykorzystać WrestleManię jako punkt od którego tygodniówki NXT trwać będą po 2h zamiast dotychczasowej jednej godziny. Oznacza to oczywiście więcej czasu dla pozostałych zawodników, którzy w NXT nie mieli jeszcze szansy ‚zabłysnąć’ oraz więcej czasu na segmenty, których w NXT za wiele nie jest. Co o tym sądzicie? Wypowiedzcie się w komentarzach! 🙂