Io Shirai potwierdza opuszczenie Stardom, Fatalny błąd WWE odnośnie SmackDown, Cedric Alexander o obronie mistrzostwa na WWE 205 Live

» Japońska wrestlerka, Io Shirai potwierdziła, że we wtorek 17 czerwca zakończy współpracę z federacją Stardom:

”Opuszczę Stardom, ponieważ chcę zrobić kolejny krok w mojej karierze profesjonalnej wrestlerki. Mój ostatni mecz w Stardom odbędzie się 17 czerwca w Korakuen Hall”.

W ostatnim czasie portal Tokyo Sports poinformował, ze wrestlerka wkrótce przeniesie się do WWE Performance Center.

» Na oficjalnym profilu WWE na Twitterze pojawiła się informacja dotycząca starcia z udziałem Asuki oraz SmackDown Women’s Champion Carmelli na SmackDown Live. Niespodziewanie ten wpis został natychmiast usunięty, ponieważ konfrontacja z udziałem tej dwójki jest planowana na 17 czerwca podczas gali PPV Money in the Bank. Obie wrestlerki są awizowane na SmackDown.

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się materiał z udziałem WWE Cruiserweight Championa Cedrica Alexandera przygotowującego się do obrony tytułu mistrzowskiego w starciu z Buddym Murphy podczas odcinka WWE 205 Live w PNC Arenie. Cedric stwierdził, że jest bardzo podekscytowany swoim najbliższym meczem, nawet bardziej niż występem na WrestleManii 34, ponieważ zarówno jego rodzina jak i jego przyjaciele są obecni na arenie. Mistrz dodał, że nie przestraszył się Murphy’ego, ponieważ nie ma rzeczy, której on by nie był w stanie zrobić.