Informacje z GFW, Kontuzja Bayley, Kiedy powrócą Hideo Itami i Sami Zayn?, Rey Mysterio w TNA? i wiele więcej!

» Dziś zaczynamy od Global Force Wrestling, a dokładniej “Grand Slam Tour”, czyli serii live eventów które szykuje federacja. Tydzień temu odbyły się dwa pierwsze i co ciekawe wszystkie walki z pierwszego eventu w bardzo dobrej jakości zostały nagrane przez jednego z fanów i wrzucone na YouTube. Można je obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/channel/UCrETQsXA4OjOQqOUPm5UaOw

» A, już dzisiaj kolejny live event z serii “Grand Slam Tour“, który odbędzie się w Jackson w stanie Missisipi. Zobaczymy na nim m.in. PJ Blacka (Justin Gabriel), Chrisa Mordetzsky’ego (Chris Masters), czy Sheltona Benjamina. Gościem specjalnym będzie Scott Steiner. Jutro z kolei GFW zawita do Bowling Green w stanie Kentucky. Na ten event zapowiedziani są The Young Bucks, Sonjay Dutt, Chuck Taylor, Jim Cornette jako gość specjalny i wielu, wielu innych. Wyniki z obydwóch live eventów pojawią się oczywiście na MyWrestling! 😉

» Kontynuujemy temat Global Force Wrestling, aby poinformować, że do federacji tej przeszedł niedawno były pracownik TNA – Don West. W organizacji Dixie Carter pełnił on rolę komentatora, a także człowieka do spraw marketingowych. Taką samą rolę najprawdopodobniej obejmie w GFW.

» Przechodzimy do World Wrestling Entertainment — Bayley z NXT , który pracowała w ostatni weekend, zmaga się obecnie ze złamaną ręką. Zawodniczce życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!

» A, skoro o NXT mowa to władze WWE zastanawiają się która z div mogłaby przejść do głównego rosteru, aby połączyć siły z Paige w celu rywalizacji z The Bella Twins. Mówi się o czterech nazwiskach: Charlotte, Bayley, Becky Lynch, Sasha Banks. A, wy kogo chcielibyście zobaczyć u boku Paige?

» Hideo Itami ogłosił podczas ostatnich tapingów NXT, że pojawi się na gali WWE w Tokio 4 lipca, jednak do akcji wróci dopiero za 3-4 miesiące. Sami Zayn także wystąpił na ostatnich tapingach i powiedział, że 2014 rok był najlepszym rokiem w jego karierze, a także wyjawił, że powróci do końca 2015 r. i zemści się na Kevinie Owensie.

» WWE Network wyemituje after-show Tough Enough o nazwie “Tough Talk”, którego gospodarzem będzie The Miz. Program zostanie wyemitowany po premierze pierwszego odcinka TE.

» Gwiazda sceny niezależnej – Drew Gulak gościł ostatnio na Tryoutach WWE w Performance Center i sprawił on bardzo pozytywne wrażenie zarówno w ringu jak i przy mikrofonie.

» Jak podał Joey Styles na Twitterze, gala WWE w Tokio, która odbędzie się 4 lipca, będzie transmitowana na WWE Network w całości. Poniżej aktualna karta walk na ten wyjątkowy event:

WWE NXT Title Match
Finn Balor vs Kevin Owens

WWE Divas Title Match
Paige vs Naomi vs Nikki Bella

Singles Match
Brock Lesnar vs Kofi Kingston

Singles Match
Chris Jericho vs Neville

Tag Team Match
John Cena & Dolph Ziggler vs Kane & King Barrett

» Była generalna managerka w WWE – Vickie Guerrero oznajmiła, że Kris Benson oświadczył się jej dodając przy tym takie oto zdjęcie:

» Ostatni odcinek ROH na Destination America oglądało 172 000 widzów i jest to gorszy wynik w stosunku do poprzedniego tygodnia, zaś Impact Wrestling 347 000 widzów i jest to wynik lepszy.

» Total Nonstop Action Wrestling planuje ponoć ściągnąć do swojego rosteru byłą gwiazdą WWE – Rey’a Mysterio. Jak wiemy, “mistrz 619” zakończył przygodę z federacją Vince’a McMahona na początku tego roku i obecnie walczy dla mniejszych, niezależnych organizacji. Dużo mówi się także o dołączeniu Mysterio do Lucha Underground. Co wybierze? Z pewnością przekonamy się już wkrótce!

» Na koniec specjalne tribute Dusty’ego Rhodesa przygotowane przez TNA. Jak wiemy “The American Dream” pracował w Total Nonstop Action w latach 2003-2005.