Informacje po NXT Takeover: Dallas!

» Po NXT Takeover: Dallas poznaliśmy nowych mistrzów Tag Team oraz dywizji Kobiet. American Alpha pewnie pokonali The Revival zyskując tym samym pasy mistrzowskie NXT Tag Team, a Asuka pokonała Bayley zostając tym samym nową mistrzynią kobiet NXT.

» Na arenie w której odbywało się Takeover, obecnych było wiele gwiazd i legend. Byli to m.in. Jim Ross, Scott Hall, X-Pac, Funaki oraz… Kota Ibushi i Bobby Roode.

Spekuluje się, że Ibushi (związany przez wiele lat z New Japan Pro Wrestling) zostanie dodany do turnieju Global Cruiserweight Series, a Bobby Roode zadebiutuje już wkrótce w NXT. Sam zawodnik podgrzał tę informację dodając na Twittera wpis: „Stay tuned….”.

» Podczas NXT Takeover: Dallas nie zabrakło także krwi. W walce Nakamury z Zaynem krwawił ten pierwszy (mały uraz nosa), a w main evencie, Samoa Joe krwawił dość intensywnie praktycznie od samego początku. Doszło do tego w skutek uderzenia głową, przez co okolice łuku brwiowego mocno zaczęły krwawić. Lekarze co jakiś czas przerywali pojedynek, aby wytrzeć krew, lecz fani reagowali na to chantami: „bullshit”, „fuck PG” oraz „PG sucks”.

» Walka Apollo Crewsa z Eliasem Samsonem miała początkowo odbyć się w głównej części show, jednak w ostatniej chwili zdecydowano przesunąć ją do karty wstępnej.

» Tak prezentują się najnowsze t-shirty Shinsuke Nakamury, American Alpha oraz The Revival, które można już zamówić w WWE Shop:

» A, jak Wam podobała się gala NXT Takeover: Dallas? Dajcie znać w komentarzach! 🙂