Informacje dotyczące występu mistrza w Royal Rumble Matchu, Wrestlerka bliska powrotu na ring, Karta NXT UK TakeOver: Blackpool II

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy, że WWE Champion Brock Lesnar wystąpi w 30-osobowym Royal Rumble Matchu, co będzie dla niego wprowadzeniem do WrestleManii 36. Według WrestleVotes obecność Brocka w Royal Rumble Matchu ma na celu dostarczenie kilku ciekawych pojedynków z gwiazdami NXT, czy SmackDown. Wciąż nie wiadomo, kto będzie jego rywalem podczas WrestleManii, ale sporo mówi się na temat walki byłego mistrza UFC z Cainem Velasquezem. Według raportu, Brock nie wygra Royal Rumble Matchu.

» Portal internetowy PWInsider.com informuje, że Ruby Riott przebywa w WWE Performance Center w Orlando. Jej obecność ma na celu ocenienie postępów wykonanych w kierunku powrotu do ringu. Warto przypomnieć, że wrestlerka w sierpniu ubiegłego roku poddała się operacji lewego ramienia, będzie mogła wkrótce powrócić do kwadratowego pierścienia. Warto zaznaczyć, że swój ostatni telewizyjny występ zaliczyła 22 kwietnia 2019 roku podczas tapingu WWE Main Event, gdzie przegrała z Daną Brooke.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się podczas NXT UK TakeOver: Blackpool II:

Single Match
Tyler Bate vs Jordan Devlin

NXT UK Women’s Championship
Kay Lee Ray vs. Toni Storm vs. Piper Niven

Ladder Match
NXT UK Tag Team Championship
Gallus vs. Imperium vs. Grizzled Young Veterans vs. Mark Andrews & Flash Morgan Webster

WWE United Kingdom Championship
WALTER vs. Joe Coffey

Single Match
Trent Seven vs. Eddie Dennis